За підтримки Фонду прав людини Міністерства закордонних справ Сполученого Королівства та порталу UaPravo.com - Бесплатные Юридические Консультации
  Социальный проект - бесплатные юридические консультации. Мы подскажем вам в юридических вопросах и поможем составить исковое заявление
ГоловнаПошукДопомогаМетодики   Навчальний практикум   Путівник   Документи   Судова практика
 
Надішліть ваші зауваження чи побажанняБібліотека   Словник   Ресурси інтернет
  Міжнародні нормативні акти  
Конвенция об отмывании, выявлении и изъятии доходов от преступной деятельности,1990 год.
Стаття 33 Конфіденційність
:: Міжнародні нормативні акти
Бібліографічний описЗмістПовний текстЗв'язок по розділам знань

Стаття 33 Конфіденційність

1. Запитуюча Сторона може вимагати, щоб запитувана Сторона не розголошувала факти i змiст клопотання, за винятком меж, необхiдних для використання клопотання. Якщо запитувана Сторона не може забезпечити необхiдну конфiденцiйнiсть, вона без зволiкань iнформує про це запитуючу Сторону.
2. Запитуюча Сторона, якщо це не суперечить фундаментальним засадам її нацiонального законодавства i при наявностi вiдповiдного прохання, забезпечує конфiденцiйнiсть будь-яких доказiв i iнформацiї, наданих запитуваною Стороною, крiм випадкiв, коли їх розголошення є необхiдним для проведення слiдства або судового розгляду, зазначеного у клопотаннi.
3. З урахуванням положень свого внутрiшнього законодавства, Сторона, яка отримала незапитувану iнформацiю згiдно iз статтею 10, задовольняє будь-яку вимогу щодо конфiденцiйностi, висунуту Стороною, яка надає таку iнформацiю. Якщо iнша Сторона не може задовольнити таку вимогу, вона без зволiкань iнформує про це Сторону, яка передала iнформацiю.
 prev Стаття 32 Обмеження використання
 next Стаття 34 Витрати