За підтримки Фонду прав людини Міністерства закордонних справ Сполученого Королівства та порталу UaPravo.com - Бесплатные Юридические Консультации
  Социальный проект - бесплатные юридические консультации. Мы подскажем вам в юридических вопросах и поможем составить исковое заявление
ГоловнаПошукДопомогаМетодики   Навчальний практикум   Путівник   Документи   Судова практика
 
Надішліть ваші зауваження чи побажанняБібліотека   Словник   Ресурси інтернет
  Міжнародні нормативні акти  
Міжнародний Пакт про громадянські і політичні права,1976 рік.
Стаття 22
:: Міжнародні нормативні акти
Бібліографічний описЗмістПовний текстЗв'язок по розділам знань

Стаття 22

(1) Кожна людина має право на свободу асоцiацiї з iншими, включаючи право створювати профспiлки i вступати до них для захисту своїх iнтересiв.
(2) Користування цим правом не пiдлягає нiяким обмеженням, крiм тих, якi передбачаються законом i якi є необхiдними в демократичному суспiльствi в iнтересах державної чи суспiльної безпеки, громадського порядку, охорони здоров'я i моральностi населення або захисту прав та свобод iнших осiб. Ця Стаття не перешкоджає запровадженню законних обмежень користування цим правом для осiб, якi входять до складу збройних сил i полiцiї.
(3) Нiщо в цiй Статтi не дає права Державам - учасницям Конвенцiї Мiжнародної органiзацiї працi 1948 року щодо свободи асоцiацiй i захисту права на органiзацiю приймати законодавчi акти на шкоду гарантiям, передбаченим у зазначенiй Конвенцiї, або застосовувати закон таким чином, щоб завдавалася шкода цим гарантiям.
 prev Стаття 21
 next Стаття 23