За підтримки Фонду прав людини Міністерства закордонних справ Сполученого Королівства та порталу UaPravo.com - Бесплатные Юридические Консультации
  Социальный проект - бесплатные юридические консультации. Мы подскажем вам в юридических вопросах и поможем составить исковое заявление
ГоловнаПошукДопомогаМетодики   Навчальний практикум   Путівник   Документи   Судова практика
 
Надішліть ваші зауваження чи побажанняБібліотека   Словник   Ресурси інтернет
  Нормативний документ  
Про внесення змін до положення про постачання, зберігання, облік та звітність витрачання бланків нотаріальних документів (витяг)
22.01.98 :: Нормативний документ
Бібліографічний описПовний текстЗв'язок з ресурсамиЗв'язок по розділам знань

Про внесення змін до положення про постачання, зберігання, облік та звітність витрачання бланків нотаріальних документів (витяг)

Про внесення змін до Положення про постачання, зберігання, облік та звітність витрачання бланків нотаріальних документів

Наказ Міністра юстиції України від 22 січня 1998 року N 6/5

Зареєстровано в Міністерстві юстиції України 16 лютого 1998 р. за N 105/2545

1.2. Бланки є необхідною складовою документарного забезпечення нотаріального процесу. Вони можуть бути використані тільки нотаріусами і тільки для виготовлення нотаріальних документів.

1.3. Бланки виготовляються за зразком і описом, затвердженими Міністерством юстиції України.

5.1. Недійсними бланками вважаються: зіпсовані (при виготовленні документа), анульовані (дія не відбулася), дефектні (відсутність або пошкодження захисної сітки, друкованого тексту, водяних знаків, серій або номерів на бланках, наявність дубльованих номерів тощо), відсутні (що виявлено при відкритті пачки) та викрадені.

5.2. Державні нотаріальні контори та приватні нотаріуси здають зіпсовані, анульовані або дефектні бланки в управління юстиції, про що складається акт у двох примірниках. Управління юстиції знищує зіпсовані, анульовані або дефектні бланки, про що складається акт про знищення.