За підтримки Фонду прав людини Міністерства закордонних справ Сполученого Королівства та порталу UaPravo.com - Бесплатные Юридические Консультации
  Социальный проект - бесплатные юридические консультации. Мы подскажем вам в юридических вопросах и поможем составить исковое заявление
ГоловнаПошукДопомогаМетодики   Навчальний практикум   Путівник   Документи   Судова практика
 
Надішліть ваші зауваження чи побажанняБібліотека   Словник   Ресурси інтернет
  Нормативний документ  
Положення про державну реєстрацію прав автора на твори науки, літератури і мистецтва (витяг)
18.07.95 :: Нормативний документ
Бібліографічний описПовний текстЗв'язок з ресурсамиЗв'язок по розділам знань

Положення про державну реєстрацію прав автора на твори науки, літератури і мистецтва (витяг)

§ 16.ПОЛОЖЕННЯ ПРО ДЕРЖАВНУ РЕЄСТРАЦІЮ ПРАВ АВТОРА НА ТВОРИ НАУКИ, ЛІТЕРАТУРИ І МИСТЕЦТВА

Затверджене постановою Кабінету Міністрів України від 18 липня 1995 р.<І> 532 (ЗП України. — 1995. — №10. — Ст. 247; ОВУ.<І> — 1998. —№47.— Ст . 1727)

(Витяг)

1. Відповідно до пункту 3 статті 9 Закону України "Про авторське право і суміжні права особа, яка має авторське право або будь-яку виключну правомочність на твір, може зареєструвати його в офіційних державних реєстрах.

Державна реєстрація прав автора на твори науки, літератури і мистецтва (далі — державна реєстрація) здійснюється Державним агентством з авторських і суміжних прав (ДААСП) і дійсна протягом усього терміну охорони авторського права.

2. Документи і матеріали для державної реєстрації можуть подавати: автор твору незалежно від громадянства і постійного місця проживання, особа (фізична чи юридична), яка має авторське право, роботодавець, на замовлення і за рахунок якого створено твір, якщо інше не передбачено умовами договору між ним і автором, уповноважений представник автора або особи, яка має авторське право, організація, якій доручено автором управляти його майновими правами (далі — заявник).