За підтримки Фонду прав людини Міністерства закордонних справ Сполученого Королівства та порталу UaPravo.com - Бесплатные Юридические Консультации
  Социальный проект - бесплатные юридические консультации. Мы подскажем вам в юридических вопросах и поможем составить исковое заявление
ГоловнаПошукДопомогаМетодики   Навчальний практикум   Путівник   Документи   Судова практика
 
Надішліть ваші зауваження чи побажанняБібліотека   Словник   Ресурси інтернет
  Нормативний документ  
Перелік робіт з підвищеною небезпекою (витяг)
30.11.93 :: Нормативний документ
Бібліографічний описПовний текстЗв'язок з ресурсамиЗв'язок по розділам знань

Перелік робіт з підвищеною небезпекою (витяг)

§ 9. Перелік робіт з підвищеною небезпекою

Затверджений наказом державного комітету україни по нагляду за охороною праці від 30 листопада 1993 р. № 123

Зареєстровано в міністерстві юстиції україни 23 грудня 3993 р. За № 196 (законодавство україни про працю: збірник нормативних актів. Уз кн. — к.. 1999. — кн. 3. — с. 94—99)

(витяг)

Перелік робіт з підвищеною небезпекою, для виконання яких потрібне спеціальне навчання і щорічна перевірка знань працівників з питань охорони праці, складений відповідно до закону україни "про охорону праці", має чинність на всіх підприємствах, в установах і організаціях незалежно від форм власності та видів їх діяльності.

Міністерства, державні комітети, концерни, корпорації, інші об'єднання підприємств, що створені за галузевим принципом, в разі необхідності, з урахуванням специфіки виробництва, можуть вносити пропозиції до держнаглядохоронпраці про доповнення переліку робіт з підвищеною небезпекою.