За підтримки Фонду прав людини Міністерства закордонних справ Сполученого Королівства та порталу UaPravo.com - Бесплатные Юридические Консультации
  Социальный проект - бесплатные юридические консультации. Мы подскажем вам в юридических вопросах и поможем составить исковое заявление
ГоловнаПошукДопомогаМетодики   Навчальний практикум   Путівник   Документи   Судова практика
 
Надішліть ваші зауваження чи побажанняБібліотека   Словник   Ресурси інтернет
  Нормативний документ  
Про захист інформації в автоматизованих системах (витяг)
5.07.94 :: Нормативний документ
Бібліографічний описПовний текстЗв'язок з ресурсамиЗв'язок по розділам знань

Про захист інформації в автоматизованих системах (витяг)

§ 12. Про захист інформації в автоматизованих системах

Закон україни від 5 липня 1994 р. № 80/94-вр

(ввр україни. — 1994. —№31.— Ст. 286) (з наступними змінами та доповненнями)

(витяг)

Стаття 4. Право власності на інформацію піл час обробки

Право власності на інформацію, створену як вторинну в процесі обробки в ас, встановлюється з урахуванням норм авторського права на підставі угоди між власником вхідної інформації і користувачем ас. Якщо такої угоди немає, то така інформація належить користувачу ас, який здійснив цю обробку. Користувач ас може проводити обробку інформації лише за наявності згоди на те її власника або уповноваженої ним особи, якщо ця інформація не віднесена до категорії загальнодоступної.

Стаття 5. Гарантія юридичного захисту

Суб'єкти права власності, визначені авторським правом або договірними відносинами, мають право на юридичний захист від заподіяння шкоди власнику інформації чи ас внаслідок навмисної чи ненавмисної втрати, знищення, підроблення, спотворення, блокування інформації та інших неправомірних дій.

Стаття 6. Доступ до інформації

Доступ до інформації, яка зберігається, обробляється і передається в ас, здійснюється лише згідно з правилами розмежування доступу, встановленими власником інформації чи уповноваженою ним особою.

Без дозволу власника доступ до інформації, яка обробляється в ас, здійснюєгьсх лише у випадках, передбачених чинним законодавством.