За підтримки Фонду прав людини Міністерства закордонних справ Сполученого Королівства та порталу UaPravo.com - Бесплатные Юридические Консультации
  Социальный проект - бесплатные юридические консультации. Мы подскажем вам в юридических вопросах и поможем составить исковое заявление
ГоловнаПошукДопомогаМетодики   Навчальний практикум   Путівник   Документи   Судова практика
 
Надішліть ваші зауваження чи побажанняБібліотека   Словник   Ресурси інтернет
  Нормативний документ  
Закон України Про племінну справу у тваринництві
Стаття 9. Організація племінної справи у тваринництві
:: Нормативний документ
Бібліографічний описПовний текстЗв'язок з ресурсамиЗв'язок по розділам знань

Стаття 9. Організація племінної справи у тваринництві

Дiяльнiсть, пов'язана з виконанням певних функцiй у племiнному тваринництвi, здiйснюється суб'єктами племiнної справи у тваринництвi за наявностi у них дозволiв на їх виконання.
Дозвiл на виконання певних функцiй у племiнному тваринництвi видається Кабiнетом Мiнiстрiв України або уповноваженим ним органом виконавчої влади у порядку, встановленому Кабiнетом Мiнiстрiв України.
Суб'єктам племiнної справи у тваринництвi, якi здiйснюють свою дiяльнiсть у межах прийнятих загальнодержавних програм селекцiї у тваринництвi, спецiально уповноваженим центральним органом виконавчої влади, до вiдання якого вiднесенi питання сiльського господарства, залежно вiд напряму їх дiяльностi та якостi племiнних (генетичних) ресурсiв присвоюється вiдповiдний статус.
 prev Стаття 8. Загальнодержавні програми селекції у тваринництві
 next Стаття 10. Вимоги до племінних (генетичних) ресурсів