За підтримки Фонду прав людини Міністерства закордонних справ Сполученого Королівства та порталу UaPravo.com - Бесплатные Юридические Консультации
  Социальный проект - бесплатные юридические консультации. Мы подскажем вам в юридических вопросах и поможем составить исковое заявление
ГоловнаПошукДопомогаМетодики   Навчальний практикум   Путівник   Документи   Судова практика
 
Надішліть ваші зауваження чи побажанняБібліотека   Словник   Ресурси інтернет
  Нормативний документ  
Закон України Про племінну справу у тваринництві
Стаття 16. Державні органи управління племінною справою у тваринництві
:: Нормативний документ
Бібліографічний описПовний текстЗв'язок з ресурсамиЗв'язок по розділам знань

Стаття 16. Державні органи управління племінною справою у тваринництві

Управлiння племiнною справою у тваринництвi здiйснює Головдержплемiнспекцiя, яка пiдпорядковується керiвнику спецiально уповноваженого центрального органу виконавчої влади, до вiдання якого вiднесенi питання сiльського господарства. Очолює її Головний державний iнспектор з племiнної справи у тваринництвi, який призначається на посаду керiвником спецiально уповноваженого центрального органу виконавчої влади, до вiдання якого вiднесенi питання сiльського господарства.
Керiвництво племiнною справою у тваринництвi в Автономнiй Республiцi Крим, областях та районах здiйснюється вiдповiдними державними племiнними iнспекцiями у тваринництвi Автономної Республiки Крим, областей та районiв.
Керiвники державних племiнних iнспекцiй Автономної Республiки Крим, областей та районiв призначаються на посаду безпосередньо керiвником спецiально уповноваженого центрального органу виконавчої влади, до вiдання якого вiднесенi питання сiльського господарства, за погодженням вiдповiдно з Радою мiнiстрiв Автономної Республiки Крим та мiсцевими державними адмiнiстрацiями.
 prev Стаття 15. Система державної племінної служби
 next Стаття 17. Повноваження державних органів управління племінною справою у тваринництві