За підтримки Фонду прав людини Міністерства закордонних справ Сполученого Королівства та порталу UaPravo.com - Бесплатные Юридические Консультации
  Социальный проект - бесплатные юридические консультации. Мы подскажем вам в юридических вопросах и поможем составить исковое заявление
ГоловнаПошукДопомогаМетодики   Навчальний практикум   Путівник   Документи   Судова практика
 
Надішліть ваші зауваження чи побажанняБібліотека   Словник   Ресурси інтернет
  Нормативний документ  
Про затвердження порядку застосування векселів державного казначейства
27.06.1996. :: Нормативний документ
Бібліографічний описПовний текстЗв'язок з ресурсамиЗв'язок по розділам знань

Про затвердження порядку застосування векселів державного казначейства

Про затвердження Порядку застосування

векселів Державного казначейства

1. Загальні положення

1. Векселедавцем і платником за казначейськими векселями виступає Головне управління Державного казначейства.

2. Казначейські векселі видаються на пред'явника.

3. Термін платежу за казначейським векселем не повинен перевищувати одного року.

4. Казначейські векселі випускаються з вексельними сумами 500 000 000 (п'ятсот мільйонів) та 1 000 000 000 (один мільярд) карбованців. Відсотки на вексельну суму не нараховуються.

5. Казначейські векселі видаються в рахунок фінансування витрат державного бюджету, за винятком видатків на оплату праці та інших грошових виплат населенню, за згодою відповідного одержувача коштів з державного бюджету.

6. Казначейські векселі можуть пред'являтись до погашення на зарахування сплати податків у терміни і порядку, визначені пунктом 12 цього Порядку.

2. Випуск казначейських векселів

7. Казначейські векселі випускаються у вигляді простих векселів на бланках спеціального зразка, який затверджується Головним управлінням Державного казначейства.

8. Випуск казначейських векселів у рахунок фінансування витрат державного бюджету оформлюється угодою, що укладається між Головним управлінням Державного казначейства та відповідним одержувачем коштів з державного бюджету.

5. Інформація про випуск і погашення казначейських векселів

15. Головне управління Державного казначейства щомісячно публікує інформацію про обсяг випуску казначейських векселів, терміни їх погашення, обсяги погашення казначейських векселів грошовими коштами та шляхом зарахування їх у сплату податків до державного бюджету.