За підтримки Фонду прав людини Міністерства закордонних справ Сполученого Королівства та порталу UaPravo.com - Бесплатные Юридические Консультации
  Социальный проект - бесплатные юридические консультации. Мы подскажем вам в юридических вопросах и поможем составить исковое заявление
ГоловнаПошукДопомогаМетодики   Навчальний практикум   Путівник   Документи   Судова практика
 
Надішліть ваші зауваження чи побажанняБібліотека   Словник   Ресурси інтернет
  Нормативний документ  
Про порядок викупу кредиторської і погашення дебіторської заборгованості держави з використанням казначейських векселів
06.03.1999. :: Нормативний документ
Бібліографічний описПовний текстЗв'язок з ресурсамиЗв'язок по розділам знань

Про порядок викупу кредиторської і погашення дебіторської заборгованості держави з використанням казначейських векселів

Про порядок викупу кредиторської і погашення

дебіторської заборгованості держави з використанням

казначейських векселів

З метою подолання кризи неплатежів до державного бюджету та погашення заборгованості держави Кабінет Міністрів України ПОСТАНОВЛЯЄ:

1. Погодитись з пропозицією Міністерства фінансів про доручення в установленому порядку державному підприємству "Українське спеціалізоване фінансове підприємство "Укрспецфін" (далі - Укрспецфін) здійснювати безпосередньо або через уповноважених ним осіб погашення кредиторської заборгованості держави в обсягах видатків, передбачених відповідними статтями державного бюджету, на умовах, що визначаються договорами між кредиторами державного бюджету та Укрспецфіном.

3. Міністерству фінансів визначити форму випуску казначейських векселів, що передаватимуться відповідно до пункту 2 цієї постанови, та їх номінальну вартість.