За підтримки Фонду прав людини Міністерства закордонних справ Сполученого Королівства та порталу UaPravo.com - Бесплатные Юридические Консультации
  Социальный проект - бесплатные юридические консультации. Мы подскажем вам в юридических вопросах и поможем составить исковое заявление
ГоловнаПошукДопомогаМетодики   Навчальний практикум   Путівник   Документи   Судова практика
 
Надішліть ваші зауваження чи побажанняБібліотека   Словник   Ресурси інтернет
  Нормативний документ  
Про випуск конверсійних дисконтних облігацій внутрішньої державної позики 1999 року
30.02.1999. :: Нормативний документ
Бібліографічний описПовний текстЗв'язок з ресурсамиЗв'язок по розділам знань

Про випуск конверсійних дисконтних облігацій внутрішньої державної позики 1999 року

Про випуск конверсійних дисконтних облігацій

внутрішньої державної позики 1999 року

3. Конверсійні дисконтні облігації випускаються з метою заміни облігацій внутрішніх державних позик 1997 та 1998 років, випущених відповідно до постанов Кабінету Міністрів України від 4 січня 1997 р. N 2 "Про випуск облігацій внутрішньої державної позики 1997 року" та від 31 грудня 1997 р. N 1500 "Про випуск облігацій внутрішньої державної позики 1998 року", з датами погашення у період з 2 по 28 лютого 1999 р. включно, власниками яких є комерційні банки - резиденти. Порядок такої заміни визначається Мінфіном за погодженням з Національним банком.

6. Облігації внутрішніх державних позик 1997 та 1998 років вважаються анульованими з дати, на яку відбулася їх заміна на конверсійні дисконтні облігації.

7. Конверсійні дисконтні облігації випускаються у вигляді записів на відповідних електронних рахунках у системі електронного обігу цінних паперів. Кожний такий випуск оформляється глобальним сертифікатом на відповідний рахунок. Сертифікат зберігається у Національному банку. Право власності на конверсійну облігацію у вигляді електронного запису виникає з моменту реєстрації її набувача у порядку, визначеному Національним банком.