За підтримки Фонду прав людини Міністерства закордонних справ Сполученого Королівства та порталу UaPravo.com - Бесплатные Юридические Консультации
  Социальный проект - бесплатные юридические консультации. Мы подскажем вам в юридических вопросах и поможем составить исковое заявление
ГоловнаПошукДопомогаМетодики   Навчальний практикум   Путівник   Документи   Судова практика
 
Надішліть ваші зауваження чи побажанняБібліотека   Словник   Ресурси інтернет
  Нормативний документ  
Про затвердження положення про державну екологічну інспекцію Міністерства охорони навколишнього природного середовища та ядерної безпеки України (витяг)
02.03.1998 :: Нормативний документ
Бібліографічний описПовний текстЗв'язок з ресурсамиЗв'язок по розділам знань

Про затвердження положення про державну екологічну інспекцію Міністерства охорони навколишнього природного середовища та ядерної безпеки України (витяг)

ЗАТВЕРДЖЕНО

постановою Кабінету Міністрів України від 2 березня 1998 р. N 244

ПОЛОЖЕННЯ

про Державну екологічну інспекцію Міністерства охорони навколишнього природного середовища та ядерної безпеки України

1. Державна екологічна інспекція Мінекобезпеки (далі - Державна екологічна інспекція) - це система органів виконавчої влади, що організовують і здійснюють контроль у галузі охорони навколишнього природного середовища, раціонального використання природних ресурсів та радіаційної безпеки.

2. До складу Державної екологічної інспекції входять Головна державна екологічна інспекція, державні інспекції охорони Чорного і Азовського морів, державні екологічні інспекції територіальних органів Мінекобезпеки в Автономній Республіці Крим, областях, містах Києві та Севастополі (далі - органи Державної екологічної інспекції).

3. Державна екологічна інспекція у межах повноважень, визначених цим Положенням, забезпечує контроль за додержанням юридичними та фізичними особами законів України, постанов Верховної Ради України, актів Президента України і Кабінету Міністрів України та інших актів законодавства у галузі охорони навколишнього природного середовища, раціонального використання природних ресурсів та радіаційної безпеки.

У процесі виконання своїх повноважень органи Державної екологічної інспекції координують роботу органів контролю спеціально уповноважених державних органів у галузі охорони навколишнього природного середовища і раціонального використання природних ресурсів, а також виконавчих органів сільських, селищних, міських, районних у містах (у разі їх створення) рад з питань здійснення делегованих їм повноважень органів виконавчої влади щодо контролю за дотриманням природоохоронного законодавства, використанням і охороною природних ресурсів.