За підтримки Фонду прав людини Міністерства закордонних справ Сполученого Королівства та порталу UaPravo.com - Бесплатные Юридические Консультации
  Социальный проект - бесплатные юридические консультации. Мы подскажем вам в юридических вопросах и поможем составить исковое заявление
ГоловнаПошукДопомогаМетодики   Навчальний практикум   Путівник   Документи   Судова практика
 
Надішліть ваші зауваження чи побажанняБібліотека   Словник   Ресурси інтернет
  Нормативний документ  
Пояснювальна записка до переліку лікарських препаратів, дозволених до застосування в Україні, які відпускаються без рецептів з аптек, аптечних пунктів та аптечних кіосків (витяг)
24.09.1997 :: Нормативний документ
Бібліографічний описПовний текстЗв'язок з ресурсамиЗв'язок по розділам знань

Пояснювальна записка до переліку лікарських препаратів, дозволених до застосування в Україні, які відпускаються без рецептів з аптек, аптечних пунктів та аптечних кіосків (витяг)

ПЕРЕЛІК ЛІКАРСЬКИХ ПРЕПАРАТІВ, ДОЗВОЛЕНИХ ДО ЗАСТОСУВАННЯ В УКРАЇНІ, ЯКІ ВІДПУСКАЮТЬСЯ БЕЗ РЕЦЕПТІВ З АПТЕК, АПТЕЧНИХ ПУНКТІВ ТА АПТЕЧНИХ КІОСКІВ

<І>

Затверджений наказом Міністерства охорони здоров'я України від 25 липня 1997р. № 233 Зареєстровано в Міністерстві юстиції України 24 вересня 1997 р. за № 444/2248 (ОВУ. — 1997. — Число 40. — С. 171—241) (Витяг)

ПОЯСНЮВАЛЬНА ЗАПИСКА до Переліку лікарських препаратів, дозволених до застосування в Україні, які відпуска' ються без рецептів з аптек, аптечних пунктів та аптечних кіосків (далі — Перелік)

До Переліку внесені лікарські препарати вітчизняного та закордонного виробництва що зареєстровані (перереєстровані) Фармакологічним комітетом МОЗ України на 5 років станом на 01.01.97 р. і які відпускаються без рецепту лікарів з аптек.

При вирішенні питання щодо включення лікарських засобів до Переліку бралися де уваги безпечність та ефективність ліків, досвід їх використання в Україні.

Препарати надані в алфавітному порядку під торговельними назвами, за якими воня зареєстровані в Україні. Крім того, в Переліку наведені міжнародні непатентовані назви ліків, лікарські форми, кількість доз в упаковці.

В зв'язку з тим, що процес реєстрації лікарських засобів безперервний, для вирішенні питання віднесення ліків, що не включені до даного Переліку чи до “Переліку лікарській препаратів, дозволених до застосування в Україні, які відпускаються за рецептами” неообхідно звертатися до Фармакологічного комітету МОЗ України.