За підтримки Фонду прав людини Міністерства закордонних справ Сполученого Королівства та порталу UaPravo.com - Бесплатные Юридические Консультации
  Социальный проект - бесплатные юридические консультации. Мы подскажем вам в юридических вопросах и поможем составить исковое заявление
ГоловнаПошукДопомогаМетодики   Навчальний практикум   Путівник   Документи   Судова практика
 
Надішліть ваші зауваження чи побажанняБібліотека   Словник   Ресурси інтернет
  Нормативний документ  
Про вдосконалення контролю якості і безпеки харчових продуктів (витяг)
19.11.1996 :: Нормативний документ
Бібліографічний описПовний текстЗв'язок з ресурсамиЗв'язок по розділам знань

Про вдосконалення контролю якості і безпеки харчових продуктів (витяг)

КАБІНЕТ МІНІСТРІВ УКРАЇНИ

Постанова від 9 листопада 1996 р. N 1371 Київ Про вдосконалення контролю якості і безпеки харчових продуктів

3. Підтвердження відповідності товару, що виробляється в Україні або ввозиться на митну територію України, обов'язковим вимогам діючих в Україні стандартів та інших нормативних документів здійснюється шляхом його сертифікації або визнання виданих за кордоном документів, що підтверджують відповідність товару діючим в Україні вимогам безпеки для життя і здоров'я громадян (далі - іноземний сертифікат).

Правила сертифікації товару та визнання іноземних сертифікатів установлюються Державним комітетом по стандартизації, метрології та сертифікації.

4. Реалізація товару, що виготовлений в Україні та підлягає обов'язковій сертифікації, здійснюється лише за наявності сертифіката. Пропуск на митну територію товару, що підлягає обов'язковій сертифікації, здійснюється митними органами за умови подання відповідному митному органові сертифіката або документа про визнання іноземного сертифіката, виданого відповідним органом України.

5. Не підлягає реалізації товар, що виготовлений в Україні, а також пропуску через митний кордон товар, термін придатності до споживання якого виробником не зазначено.

Не підлягає пропуску на митну територію України товар без сертифіката або документа про визнання іноземного сертифіката, якщо він підлягає обов'язковій сертифікації. Такий товар залишається під митним контролем та передається на зберігання у порядку, передбаченому законодавством.