За підтримки Фонду прав людини Міністерства закордонних справ Сполученого Королівства та порталу UaPravo.com - Бесплатные Юридические Консультации
  Социальный проект - бесплатные юридические консультации. Мы подскажем вам в юридических вопросах и поможем составить исковое заявление
ГоловнаПошукДопомогаМетодики   Навчальний практикум   Путівник   Документи   Судова практика
 
Надішліть ваші зауваження чи побажанняБібліотека   Словник   Ресурси інтернет
  Нормативний документ  
Про внесення змін і доповнень до кримінального і кримінально-процесуального кодексів України щодо відповідальності за ухилення від сплати податків (витяг)
05.02.97 :: Нормативний документ
Бібліографічний описПовний текстЗв'язок з ресурсамиЗв'язок по розділам знань

Про внесення змін і доповнень до кримінального і кримінально-процесуального кодексів України щодо відповідальності за ухилення від сплати податків (витяг)

ЗАКОН УКРАЇНИ

Про внесення змін і доповнень до Кримінального і Кримінальнопроцесуального кодексів України щодо відповідальності за ухилення від сплати податків

(Витяг)

ІІІ. Встановити, що:

1. Діяння, пов'язані з ухиленням від сплати податків, зборів, інших обов'язкових платежів, справи про які на час набрання чинності цим Законом перебувають у стадії попереднього розслідування або судового розгляду, мають кваліфікуватися за новою редакцією статті 1482 Кримінального кодексу України.

2. Вироки на осіб, засуджених до позбавлення волі, які вчинили злочини, що мають кваліфікуватися за частиною 1 статті 1482 в редакції цього Закону, підлягають перегляду з метою приведення їх у відповідність з новою редакцією зазначеної статті та вирішення питання про звільнення згаданих осіб від покарання або заміну його більш м'яким покаранням, з урахуванням конкретних обставин справи.

3. Вироки на осіб, засуджених за статтею 1482 Кримінального кодексу України до позбавлення волі, виконані на момент введення цього Закону в дію, перегляду не підлягають.

4. За наявності підстав, передбачених статтями 6 і 54 Кримінального кодексу України, органи прокуратури і внутрішніх справ повинні направити до судів за місцем винесення вироків або за місцем відбування покарання особами, засудженими за статтею 1482 Кримінального кодексу України, які не відбули покарання, матеріали для приведення вироків на них у відповідність з цим Законом.

5. Вироки на осіб, зазначених у статті 2 розділу ІІІ цього Закону, підлягають перегляду протягом двох місяців з дня набрання ним чинності.