За підтримки Фонду прав людини Міністерства закордонних справ Сполученого Королівства та порталу UaPravo.com - Бесплатные Юридические Консультации
  Социальный проект - бесплатные юридические консультации. Мы подскажем вам в юридических вопросах и поможем составить исковое заявление
ГоловнаПошукДопомогаМетодики   Навчальний практикум   Путівник   Документи   Судова практика
 
Надішліть ваші зауваження чи побажанняБібліотека   Словник   Ресурси інтернет
  Міжнародні нормативні акти  
Конвенція про примусову чи обов'язкову працю,1930 рік.
Стаття 1
:: Міжнародні нормативні акти
Бібліографічний описПовний текстЗв'язок по розділам знань

Стаття 1

1. Кожний Член Мiжнародної Органiзацiї Працi, який ратифiкує цю Конвенцiю, зобов'язаний скасувати застосування примусової чи обов'язкової працi в усiх її формах у якомога коротший строк.
2. З огляду на таке повне скасування примусова чи обов'язкова праця може застосовуватись протягом перехiдного перiоду лише для громадської мети та порядком винятку на умовах i за гарантiй, встановлених у нижченаведений статтях.
3. По закiнчення п'яти рокiв, рахуючи з дати настання чинностi цiєї Конвенцiї, та у зв'язку з доповiддю, передбаченою нижче у статтi 31, Адмiнiстративна Рада Мiжнародного Бюро працi розглядає питання про можливiсть скасувати без нової вiдстрочки примусову чи обов'язкову працю в усiх її формах i вирiшить, чи слiд вносити це питання до порядку денного Конференцiї.
 next Стаття 2