За підтримки Фонду прав людини Міністерства закордонних справ Сполученого Королівства та порталу UaPravo.com - Бесплатные Юридические Консультации
  Социальный проект - бесплатные юридические консультации. Мы подскажем вам в юридических вопросах и поможем составить исковое заявление
ГоловнаПошукДопомогаМетодики   Навчальний практикум   Путівник   Документи   Судова практика
 
Надішліть ваші зауваження чи побажанняБібліотека   Словник   Ресурси інтернет
  Міжнародні нормативні акти  
Конвенція про примусову чи обов'язкову працю,1930 рік.
Стаття 16
:: Міжнародні нормативні акти
Бібліографічний описПовний текстЗв'язок по розділам знань

Стаття 16

1. Особи, залученi до примусової чи обов'язкової працi, не можуть, крiм випадкiв надзвичайної потреби, переводитись у такi райони, де умови харчування й клiматичнi умови були б настiльки вiдмiннi вiд звичних їм умов, що наражали б на небезпеку їхнє здоров'я.
2. У жодному разi таке переведення не може бути дозволене, якщо не буде суворо проведено всi заходи стосовно гiгiєни й житлових умов, потрiбнi для влаштування трудiвникiв та для охорони їхнього здоров'я.
3. Якщо таке переведення виявиться неуникним, вживають пiсля консультацiї з компетентною медичною установою заходiв, котрi забезпечують поступове пристосування трудiвникiв до нових умов харчування й клiматичних умов.
4. У разi, якщо трудiвникiв буде залучено до регулярного виконання незвичної до цього виду роботи, зокрема стосовно поступового навчання, годин роботи, органiзацiї перерв для вiдпочинку i полiпшення або збiльшення рацiону харчування, як це може виявитися потрiбним.
 prev Стаття 15
 next Стаття 17