За підтримки Фонду прав людини Міністерства закордонних справ Сполученого Королівства та порталу UaPravo.com - Бесплатные Юридические Консультации
  Социальный проект - бесплатные юридические консультации. Мы подскажем вам в юридических вопросах и поможем составить исковое заявление
ГоловнаПошукДопомогаМетодики   Навчальний практикум   Путівник   Документи   Судова практика
 
Надішліть ваші зауваження чи побажанняБібліотека   Словник   Ресурси інтернет
  Міжнародні нормативні акти  
Конвенция об отмывании, выявлении и изъятии доходов от преступной деятельности,1990 год.
Стаття 40 Застереження
:: Міжнародні нормативні акти
Бібліографічний описЗмістПовний текстЗв'язок по розділам знань

Стаття 40 Застереження

1. Будь-яка держава пiд час пiдписання або здачi на зберiгання своєї ратифiкацiйної грамоти або свого документа про прийняття, затвердження чи приєднання може заявити про те, що вона вдається до одного або декiлькох застережень, передбачених в пунктi 2 статтi 2, пунктi 4 статтi 6, пунктi 3 статтi 14, пунктi 2 статтi 21, пунктi 3 статтi 25 i пунктi 2 статтi 32. Iншi застереження не дозволяються.
2. Будь-яка держава, яка заявила застереження згiдно з попереднiм пунктом, може повнiстю або частково вiдкликати його шляхом перепровадження вiдповiдного повiдомлення на iм'я Генерального секретаря Ради Європи. Вiдкликання набирає чинностi вiд дати отримання Генеральним секретарем такого повiдомлення.
3. Сторона, яка заявила застереження щодо якого-небудь положення цiєї Конвенцiї, не може вимагати застосування цього положення будь-якою iншою Стороною; однак, якщо її застереження є частковим або умовним, вона може вимагати застосування цього положення у тому обсязi, в якому вона сама його прийняла.
 prev Стаття 39 Відношення до інших конвенцій та угод
 next Стаття 41 Поправки