За підтримки Фонду прав людини Міністерства закордонних справ Сполученого Королівства та порталу UaPravo.com - Бесплатные Юридические Консультации
  Социальный проект - бесплатные юридические консультации. Мы подскажем вам в юридических вопросах и поможем составить исковое заявление
ГоловнаПошукДопомогаМетодики   Навчальний практикум   Путівник   Документи   Судова практика
 
Надішліть ваші зауваження чи побажанняБібліотека   Словник   Ресурси інтернет
  Міжнародні нормативні акти  
Конвенция об отмывании, выявлении и изъятии доходов от преступной деятельности,1990 год.
Стаття 41 Поправки
:: Міжнародні нормативні акти
Бібліографічний описЗмістПовний текстЗв'язок по розділам знань

Стаття 41 Поправки

1. Поправки до цiєї Конвенцiї можуть бути запропонованi будь-якою Стороною, i вони повiдомляються Генеральним секретарем Ради Європи державам-членам Ради Європи i кожнiй державi, яка не є членом Ради, але приєдналася до цiєї Конвенцiї або якiй було запропоновано приєднатися до цiєї Конвенцiї вiдповiдно до положень статтi 37.
2. Будь-яка поправка, запропонована Стороною, передається в Європейський комiтет з проблем злочинностi, який подає Комiтету мiнiстрiв свiй висновок щодо запропонованої поправки.
3. Комiтет мiнiстрiв розглядає запропоновану поправку i висновок Європейського комiтету з проблем злочинностi i має право прийняти поправку.
4. Текст будь-якої поправки, прийнятої Комiтетом мiнiстрiв вiдповiдно до пункту 3 цiєї статтi, направляється Сторонам для прийняття.
5. Будь-яка поправка, прийнята вiдповiдно до пункту 3 цiєї статтi, набирає чинностi на тридцятий день пiсля того, як всi Сторони проiнформують Генерального секретаря про її прийняття.
 prev Стаття 40 Застереження
 next Стаття 42 Врегулювання спорів