За підтримки Фонду прав людини Міністерства закордонних справ Сполученого Королівства та порталу UaPravo.com - Бесплатные Юридические Консультации
  Социальный проект - бесплатные юридические консультации. Мы подскажем вам в юридических вопросах и поможем составить исковое заявление
ГоловнаПошукДопомогаМетодики   Навчальний практикум   Путівник   Документи   Судова практика
 
Надішліть ваші зауваження чи побажанняБібліотека   Словник   Ресурси інтернет
  Нормативний акт України  
Декрет Кабінету Міністрів України Про систему валютного регулювання і валютного контролю
Стаття 13. Функції державних органів і банківської системи України у сфері валютного контролю
:: Нормативний акт України
Бібліографічний описПовний текстЗв'язок по розділам знань

Стаття 13. Функції державних органів і банківської системи України у сфері валютного контролю

1. Нацiональний банк України є головним органом валютного контролю, що:
здiйснює контроль за виконанням правил регулювання валютних операцiй на територiї України з усiх питань, не вiднесених цим Декретом до компетенцiї iнших державних органiв;
забезпечує виконання уповноваженими банками функцiй щодо здiйснення валютного контролю згiдно з цим Декретом та iншими актами валютного законодавства України.
2. Уповноваженi банки здiйснюють контроль за валютними операцiями, що провадяться резидентами i нерезидентами через цi банки.
3. Державна податкова iнспекцiя України здiйснює фiнансовий контроль за валютними операцiями, якi провадяться резидентами i нерезидентами на територiї України.
4. Мiнiстерство зв'язку України здiйснює контроль за додержанням правил поштових переказiв та пересилання валютних цiнностей через митний кордон України.
5. Державний митний комiтет України здiйснює контроль за додержанням правил перемiщення валютних цiнностей через митний кордон України.
 prev Стаття 12. Сфера валютного контролю
 next Розділ IV IНШI ПИТАННЯ ВАЛЮТНОГО РЕГУЛЮВАННЯ