За підтримки Фонду прав людини Міністерства закордонних справ Сполученого Королівства та порталу UaPravo.com - Бесплатные Юридические Консультации
  Социальный проект - бесплатные юридические консультации. Мы подскажем вам в юридических вопросах и поможем составить исковое заявление
ГоловнаПошукДопомогаМетодики   Навчальний практикум   Путівник   Документи   Судова практика
 
Надішліть ваші зауваження чи побажанняБібліотека   Словник   Ресурси інтернет
  Нормативний акт України  
Закон України Про прокуратуру
Стаття 21. Протест прокурора
:: Нормативний акт України
Бібліографічний описЗмістПовний текстЗв'язок по розділам знань

Стаття 21. Протест прокурора

Протест на акт, що суперечить закону, приноситься прокурором, його заступником до органу, який його видав, або до вищестоящого органу. У такому ж порядку приноситься протест на незаконнi рiшення чи дiї посадової особи.
У протестi прокурор ставить питання про скасування акта або приведення його у вiдповiднiсть з законом, а також припинення незаконної дiї посадової особи, поновлення порушеного права.
Протест прокурора зупиняє дiю опротестованого акта i пiдлягає обов'язковому розгляду вiдповiдним органом або посадовою особою у десятиденний строк пiсля його надходження. Про наслiдки розгляду протесту в цей же строк повiдомляється прокурору.
У разi вiдхилення протесту або ухилення вiд його розгляду прокурор може звернутися з заявою до суду про визнання акта незаконним. Заяву до суду може бути подано протягом п'ятнадцяти днiв з моменту одержання повiдомлення про вiдхилення протесту або закiнчення передбаченого законом строку для його розгляду. Подача такої заяви зупиняє дiю правового акта.
 prev Стаття 20. Повноваження прокурора
 next Стаття 22. Припис прокурора