За підтримки Фонду прав людини Міністерства закордонних справ Сполученого Королівства та порталу UaPravo.com - Бесплатные Юридические Консультации
  Социальный проект - бесплатные юридические консультации. Мы подскажем вам в юридических вопросах и поможем составить исковое заявление
ГоловнаПошукДопомогаМетодики   Навчальний практикум   Путівник   Документи   Судова практика
 
Надішліть ваші зауваження чи побажанняБібліотека   Словник   Ресурси інтернет
  Нормативний акт України  
Закон України Про державний кордон України
Стаття 9. Перетинання державного кордону України
:: Нормативний акт України
Бібліографічний описЗмістПовний текстЗв'язок по розділам знань

Стаття 9. Перетинання державного кордону України

Залiзничне, автомобiльне, морське, рiчкове, поромне, повiтряне та iнше сполучення через державний кордон України здiйснюється в пунктах пропуску, що встановлюються Кабiнетом Мiнiстрiв України вiдповiдно до законодавства України i мiжнародних договорiв України.
Пункт пропуску через державний кордон України - це спецiально видiлена територiя на залiзничних i автомобiльних станцiях, у морських i рiчкових портах, аеропортах (аеродромах) з комплексом будiвель, споруд i технiчних засобiв, де здiйснюються прикордонний, митний та iншi види контролю i пропуск через державний кордон осiб, транспортних засобiв, вантажiв та iншого майна.
Морськi та рiчковi невiйськовi судна i вiйськовi кораблi перетинають державний кордон України вiдповiдно до цього Закону, iнших актiв законодавства України, а також правил, що видаються уповноваженими на те державними органами України i публiкуються у встановленому порядку. Повiтрянi судна перетинають державний кордон України у спецiально видiлених повiтряних коридорах перельоту вiдповiдно до цього Закону, iнших актiв законодавства України, а також правил, що видаються уповноваженими на те державними органами України i публiкуються у встановленому порядку.
Перелiт державного кордону України поза повiтряними коридорами допускається тiльки з дозволу уповноважених на те державних органiв України.
Пiд час надзвичайних ситуацiй, зумовлених великими аварiями, катастрофами i стихiйним лихом, аварiйно-рятувальнi та аварiйно-вiдновлювальнi формування перетинають державний кордон України для локалiзацiї та лiквiдацiї таких ситуацiй у порядку, що визначається Кабiнетом Мiнiстрiв України вiдповiдно до мiжнародних договорiв України. (стаття 9 змiнена згiдно iз Законом N 245/96-ВР вiд 18.06.96 р.)
 prev Стаття 8. Визначення режиму державного кордону України
 next Стаття 10. Виліт і посадка повітряних суден