За підтримки Фонду прав людини Міністерства закордонних справ Сполученого Королівства та порталу UaPravo.com - Бесплатные Юридические Консультации
  Социальный проект - бесплатные юридические консультации. Мы подскажем вам в юридических вопросах и поможем составить исковое заявление
ГоловнаПошукДопомогаМетодики   Навчальний практикум   Путівник   Документи   Судова практика
 
Надішліть ваші зауваження чи побажанняБібліотека   Словник   Ресурси інтернет
  Нормативний акт України  
Закон України Про державну податкову службу в Україні
Стаття 4. Підпорядкованість органів державної податкової служби та їх взаємодія з іншими органами
:: Нормативний акт України
Бібліографічний описЗмістПовний текстЗв'язок по розділам знань

Стаття 4. Підпорядкованість органів державної податкової служби та їх взаємодія з іншими органами

Державна податкова адмiнiстрацiя України є центральним органом виконавчої влади.
Державнi податковi адмiнiстрацiї в Автономнiй Республiцi Крим, областях, мiстах Києвi та Севастополi пiдпорядковуються Державнiй податковiй адмiнiстрацiї України.
Державнi податковi iнспекцiї у районах, мiстах (крiм мiст Києва та Севастополя), районах у мiстах, мiжрайоннi та об'єднанi державнi податковi iнспекцiї пiдпорядковуються вiдповiдним державним податковим адмiнiстрацiям в Автономнiй Республiцi Крим, областях, мiстах Києвi та Севастополi.
Органи державної податкової служби України координують свою дiяльнiсть з фiнансовими органами, органами Державного казначейства України, органами служби безпеки, внутрiшнiх справ, прокуратури, статистики, державними митною та контрольно-ревiзiйною службами, iншими контролюючими органами, установами банкiв, а також з податковими службами iнших держав. з органами державного управлiння республiки та виконавчими комiтетами Рад народних депутатiв.
Державнi податковi iнспекцiї усiх рiвнiв координують свою роботу з фiнансовими органами, банкiвськими установами, органами внутрiшнiх справ, суду, прокуратури, арбiтражу, iншими контролюючими органами.
 prev Стаття 3. Законодавство, яким керуються державні податкові інспекції
 next Стаття 5. Призначення керівників органів державної податкової служби