За підтримки Фонду прав людини Міністерства закордонних справ Сполученого Королівства та порталу UaPravo.com - Бесплатные Юридические Консультации
  Социальный проект - бесплатные юридические консультации. Мы подскажем вам в юридических вопросах и поможем составить исковое заявление
ГоловнаПошукДопомогаМетодики   Навчальний практикум   Путівник   Документи   Судова практика
 
Надішліть ваші зауваження чи побажанняБібліотека   Словник   Ресурси інтернет
  Нормативний акт України  
Закон України Про державну податкову службу в Україні
Стаття 5. Призначення керівників органів державної податкової служби
:: Нормативний акт України
Бібліографічний описЗмістПовний текстЗв'язок по розділам знань

Стаття 5. Призначення керівників органів державної податкової служби

Державну податкову службу України очолює Голова Державної податкової адмiнiстрацiї України, якого призначає на посаду та звiльняє з посади Президент України за поданням Прем'єр-мiнiстра України.
Заступники Голови Державної податкової адмiнiстрацiї України призначаються на посаду i звiльняються з посади Кабiнетом Мiнiстрiв України за поданням Голови Державної податкової адмiнiстрацiї України. Кiлькiсть заступникiв Голови Державної податкової адмiнiстрацiї України визначається Кабiнетом Мiнiстрiв України.
Державнi податковi адмiнiстрацiї в Автономнiй Республiцi Крим, областях, мiстах Києвi та Севастополi очолюють голови, якi призначаються на посаду i звiльняються з посади Кабiнетом Мiнiстрiв України за поданням Голови Державної податкової адмiнiстрацiї України.
Державнi податковi iнспекцiї в районах, мiстах (крiм мiст Києва та Севастополя), районах у мiстах, мiжрайоннi та об'єднанi державнi податковi iнспекцiї очолюють начальники, якi призначаються на посаду i звiльняються з посади Головою Державної податкової адмiнiстрацiї України за поданням голiв вiдповiдних державних податкових адмiнiстрацiй в Автономнiй Республiцi Крим, областях, мiстах Києвi та Севастополi.
Начальники управлiнь податкової мiлiцiї призначаються Головою Державної податкової адмiнiстрацiї України. областях, мiстах Києву i Севастополю призначаються начальником Головної державної податкової iнспекцiї України, а начальники державних податкових iнспекцiй по районах, мiстах i районах у мiстах - начальниками вищестоящих державних податкових iнспекцiй за поданням вiдповiдних виконавчих комiтетiв Рад народних депутатiв.
 prev Стаття 4. Підпорядкованість органів державної податкової служби та їх взаємодія з іншими органами
 next Стаття 6. Фінансування органів державної податкової служби