За підтримки Фонду прав людини Міністерства закордонних справ Сполученого Королівства та порталу UaPravo.com - Бесплатные Юридические Консультации
  Социальный проект - бесплатные юридические консультации. Мы подскажем вам в юридических вопросах и поможем составить исковое заявление
ГоловнаПошукДопомогаМетодики   Навчальний практикум   Путівник   Документи   Судова практика
 
Надішліть ваші зауваження чи побажанняБібліотека   Словник   Ресурси інтернет
  Нормативний акт України  
Закон України Про державну податкову службу в Україні
Стаття 23. Прийняття на службу до податкової міліції
:: Нормативний акт України
Бібліографічний описЗмістПовний текстЗв'язок по розділам знань

Стаття 23. Прийняття на службу до податкової міліції

На службу до податкової мiлiцiї приймаються на контрактнiй основi громадяни України, якi мають вiдповiдну освiту, здатнi за своїми особистими, дiловими, моральними якостями та станом здоров'я виконувати обов'язки, покладенi на податкову мiлiцiю.
Громадяни України, якi вперше зараховуються на службу до податкової мiлiцiї на посади начальницького складу, складають присягу такого змiсту:
"Я, (прiзвище, iм'я, по батьковi), вступаючи на службу до податкової мiлiцiї, присягаю на вiрнiсть Українському народовi. Присягаю додержуватися Конституцiї i законiв України, захищати права людини i громадянина, сумлiнно виконувати свої обов'язки. Присягаю бути чесним i мужнiм, пильно стояти на сторожi економiчних iнтересiв Вiтчизни, суворо зберiгати державну та службову таємницю. Якщо я порушу присягу, готовий нести вiдповiдальнiсть, встановлену законодавством України".
Особа начальницького складу податкової мiлiцiї пiдписує текст присяги, який зберiгається в його особовiй справi.
 prev Стаття 22. Права податкової міліції
 next Стаття 24. Служба в податковій міліції