За підтримки Фонду прав людини Міністерства закордонних справ Сполученого Королівства та порталу UaPravo.com - Бесплатные Юридические Консультации
  Социальный проект - бесплатные юридические консультации. Мы подскажем вам в юридических вопросах и поможем составить исковое заявление
ГоловнаПошукДопомогаМетодики   Навчальний практикум   Путівник   Документи   Судова практика
 
Надішліть ваші зауваження чи побажанняБібліотека   Словник   Ресурси інтернет
  Нормативний акт України  
Закон України Про державну податкову службу в Україні
Стаття 24. Служба в податковій міліції
:: Нормативний акт України
Бібліографічний описЗмістПовний текстЗв'язок по розділам знань

Стаття 24. Служба в податковій міліції

Особи начальницького складу податкової мiлiцiї проходять службу у порядку, встановленому законодавством для осiб начальницького складу органiв внутрiшнiх справ.
Особи, прийнятi на службу до податкової мiлiцiї, в тому числi слухачi й курсанти навчальних закладiв за спецiальностями з пiдготовки кадрiв податкової мiлiцiї, якi перебувають на вiйськовому облiку, на час служби знiмаються з нього i перебувають у кадрах податкової мiлiцiї Державної податкової адмiнiстрацiї України.
Навчання у навчальних закладах Державної податкової адмiнiстрацiї України за спецiальностями з пiдготовки кадрiв податкової мiлiцiї пiсля здобуття спецiальної освiти прирiвнюється до проходження строкової вiйськової служби.
Особам, яких прийнято на службу до податкової мiлiцiї на посади начальницького складу, присвоюються такi спецiальнi звання:
Вищий начальницький склад:
генерал-лейтенант податкової мiлiцiї,
генерал-майор податкової мiлiцiї.
Старший начальницький склад:
полковник податкової мiлiцiї,
пiдполковник податкової мiлiцiї,
майор податкової мiлiцiї.
Середнiй начальницький склад:
капiтан податкової мiлiцiї,
старший лейтенант податкової мiлiцiї,
лейтенант податкової мiлiцiї.
Молодший начальницький склад:
старший прапорщик податкової мiлiцiї,
прапорщик податкової мiлiцiї.
Порядок присвоєння спецiальних звань молодшого начальницького складу податкової мiлiцiї визначається Державною податковою адмiнiстрацiєю України.
Спецiальнi звання старшого i середнього начальницького складу податкової мiлiцiї присвоюються в порядку, що визначається Кабiнетом Мiнiстрiв України.
Спецiальнi звання вищого начальницького складу податкової мiлiцiї вiдповiдно до Конституцiї України присвоює Президент України за поданням Голови Державної податкової адмiнiстрацiї України.
Особи начальницького складу податкової мiлiцiї мають формений одяг та знаки розрiзнення i забезпечуються ними безкоштовно.
Опис i зразки форменого одягу, знакiв розрiзнення начальницького складу податкової мiлiцiї затверджуються Кабiнетом Мiнiстрiв України.
 prev Стаття 23. Прийняття на службу до податкової міліції
 next Стаття 25. Відповідальність посадових і службових осіб податкової міліції