За підтримки Фонду прав людини Міністерства закордонних справ Сполученого Королівства та порталу UaPravo.com - Бесплатные Юридические Консультации
  Социальный проект - бесплатные юридические консультации. Мы подскажем вам в юридических вопросах и поможем составить исковое заявление
ГоловнаПошукДопомогаМетодики   Навчальний практикум   Путівник   Документи   Судова практика
 
Надішліть ваші зауваження чи побажанняБібліотека   Словник   Ресурси інтернет
  Нормативний акт України  
Закон України Про дорожній рух
Стаття 29. Допуск транспортних засобів до участі у дорожньому русі
:: Нормативний акт України
Бібліографічний описЗмістПовний текстЗв'язок по розділам знань

Стаття 29. Допуск транспортних засобів до участі у дорожньому русі

До участi у дорожньому русi допускаються транспортнi засоби, конструкцiя i технiчний стан яких вiдповiдають вимогам дiючих в Українi правил, нормативiв i стандартiв, що мають сертифiкат на вiдповiднiсть цим вимогам i пройшли державний технiчний огляд (за винятком транспортних засобiв, що не пiдлягають огляду).
З метою збереження автомобiльних дорiг, вулиць та залiзничних переїздiв участь у дорожньому русi транспортних засобiв, ваговi або габаритнi параметри яких перевищують нормативнi, допускається за окремим дозволом в порядку i за плату, що встановлюються Кабiнетом Мiнiстрiв України.
Мiсце переїзду автомобiльних дорiг, вулиць та залiзничних переїздiв транспортними засобами на гусеничному ходу для виконання сiльськогосподарських робiт встановлюється власником дороги, вулицi та залiзничного переїзду спiльно з Державтоiнспекцiєю Мiнiстерства внутрiшнiх справ України.
Пересування транспортних засобiв на гусеничному ходу дозволяється тiльки на мiсцевих шляхах без твердого покриття при мiнусовiй температурi атмосферного повiтря.
Не допускається участь у дорожньому русi транспортних засобiв з правим розташуванням керма.
 prev Розділ V ТРАНСПОРТНI ЗАСОБИ
 next Стаття 30. Основні вимоги щодо виробництва транспортних засобів