За підтримки Фонду прав людини Міністерства закордонних справ Сполученого Королівства та порталу UaPravo.com - Бесплатные Юридические Консультации
  Социальный проект - бесплатные юридические консультации. Мы подскажем вам в юридических вопросах и поможем составить исковое заявление
ГоловнаПошукДопомогаМетодики   Навчальний практикум   Путівник   Документи   Судова практика
 
Надішліть ваші зауваження чи побажанняБібліотека   Словник   Ресурси інтернет
  Нормативний акт України  
Закон України Про звернення громадян
Стаття 22. Особистий прийом громадян
:: Нормативний акт України
Бібліографічний описЗмістПовний текстЗв'язок по розділам знань

Стаття 22. Особистий прийом громадян

Керiвники та iншi посадовi особи органiв державної влади, мiсцевого самоврядування, пiдприємств, установ, органiзацiй незалежно вiд форм власностi, об'єднань громадян зобов'язанi проводити особистий прийом громадян.
Прийом проводиться регулярно у встановленi днi та години, у зручний для громадян час, за мiсцем їх роботи i проживання. Графiки прийому доводяться до вiдома громадян.
Порядок прийому громадян в органах державної влади, мiсцевого самоврядування, на пiдприємствах, в установах, органiзацiях незалежно вiд форм власностi, об'єднаннях громадян визначається їх керiвниками.
Усi звернення громадян на особистому прийомi реєструються. Якщо вирiшити порушенi в усному зверненнi питання безпосередньо на особистому прийомi неможливо, воно розглядається у тому ж порядку, що й письмове звернення. Про результати розгляду громадянину повiдомляється письмово або усно, за бажанням громадянина.
 prev Стаття 21. Безоплатність розгляду звернення
 next Стаття 23. Організація прийому громадян вищими посадовими особами