За підтримки Фонду прав людини Міністерства закордонних справ Сполученого Королівства та порталу UaPravo.com - Бесплатные Юридические Консультации
  Социальный проект - бесплатные юридические консультации. Мы подскажем вам в юридических вопросах и поможем составить исковое заявление
ГоловнаПошукДопомогаМетодики   Навчальний практикум   Путівник   Документи   Судова практика
 
Надішліть ваші зауваження чи побажанняБібліотека   Словник   Ресурси інтернет
  Нормативний акт України  
Закон України Про нотаріат
Стаття 23. Державні нотаріальні архіви
:: Нормативний акт України
Бібліографічний описЗмістПовний текстЗв'язок по розділам знань

Стаття 23. Державні нотаріальні архіви

В обласних центрах, мiстах Києвi, Сiмферополi та Севастополi засновуються державнi нотарiальнi архiви, якi є складовою частиною Нацiонального архiвного фонду i здiйснюють тимчасове (до 75 рокiв) зберiгання нотарiальних документiв.
Питання органiзацiї дiяльностi та компетенцiя державного нотарiального архiву визначаються положенням про нього, що затверджується Мiнiстерством юстицiї України за погодженням з Головним архiвним управлiнням при Кабiнетi Мiнiстрiв України.
Державний нотарiальний архiв очолює завiдуючий, який призначається на посаду i звiльняється з неї управлiнням юстицiї Ради Мiнiстрiв Республiки Крим, обласної, Київської та Севастопольської мiської державної адмiнiстрацiї.
Мережа i штати державних нотарiальних архiвiв затверджуються в порядку, передбаченому для державних нотарiальних контор.
Державний нотарiальний архiв є юридичною особою i має печатку iз зображенням Державного герба України та своїм найменуванням.
 prev Стаття 22. Печатка державного нотаріуса
 next Глава 3. ПРИВАТНА НОТАРIАЛЬНА ДIЯЛЬНIСТЬ