За підтримки Фонду прав людини Міністерства закордонних справ Сполученого Королівства та порталу UaPravo.com - Бесплатные Юридические Консультации
  Социальный проект - бесплатные юридические консультации. Мы подскажем вам в юридических вопросах и поможем составить исковое заявление
ГоловнаПошукДопомогаМетодики   Навчальний практикум   Путівник   Документи   Судова практика
 
Надішліть ваші зауваження чи побажанняБібліотека   Словник   Ресурси інтернет
  Нормативний акт України  
Закон України Про нотаріат
Стаття 67. Порядок видачі свідоцтва про право на спадщину
:: Нормативний акт України
Бібліографічний описЗмістПовний текстЗв'язок по розділам знань

Стаття 67. Порядок видачі свідоцтва про право на спадщину

Свiдоцтво про право на спадщину видається за письмовою заявою спадкоємцiв, якi прийняли спадщину в порядку, встановленому цивiльним законодавством, на iм'я всiх спадкоємцiв або за їх бажанням кожному з них окремо.
Спадкоємцi, якi пропустили строк для прийняття спадщини, можуть бути за згодою всiх iнших спадкоємцiв, якi прийняли спадщину, включенi до свiдоцтва про право на спадщину як такi, що прийняли спадщину. Така згода спадкоємцiв повинна бути викладена у письмовiй формi i подана державнiй нотарiальнiй конторi до видачi свiдоцтва про право на спадщину.
Про видачу свiдоцтва про право на спадщину на iм'я неповнолiтнього чи недiєздатного спадкоємця державний нотарiус повiдомляє органи опiки та пiклування за мiсцем проживання спадкоємця для охорони його майнових iнтересiв.
При переходi спадкового майна до держави свiдоцтво про право на спадщину видається вiдповiдному фiнансовому органовi.
 prev Стаття 66. Свідоцтво про право на спадщину та строки його видачі
 next Стаття 68. Видача свідоцтва про право на спадщину за законом