За підтримки Фонду прав людини Міністерства закордонних справ Сполученого Королівства та порталу UaPravo.com - Бесплатные Юридические Консультации
  Социальный проект - бесплатные юридические консультации. Мы подскажем вам в юридических вопросах и поможем составить исковое заявление
ГоловнаПошукДопомогаМетодики   Навчальний практикум   Путівник   Документи   Судова практика
 
Надішліть ваші зауваження чи побажанняБібліотека   Словник   Ресурси інтернет
  Нормативний акт України  
Закон України Про об'єднання громадян
Стаття 7. Заборона обмеження прав і свобод громадян у зв'язку з їх належністю або неналежністю до об'єднань громадян
:: Нормативний акт України
Бібліографічний описЗмістПовний текстЗв'язок по розділам знань

Стаття 7. Заборона обмеження прав і свобод громадян у зв'язку з їх належністю або неналежністю до об'єднань громадян

Нiхто не може бути примушений до вступу в будь-яке об'єднання громадян. Належнiсть чи неналежнiсть до об'єднання громадян не може бути пiдставою для обмеження прав i свобод або для надання державою будь-яких пiльг i переваг.
Вимога про зазначення в офiцiйних документах щодо членства (участi) у тому чи iншому об'єднаннi громадян не допускається, крiм випадкiв, передбачених законами України.
Забороняється вiдмова у прийняттi або виключення з полiтичної партiї особи в зв'язку з її статтю або нацiональною належнiстю. Обмеження щодо перебування у полiтичних партiях окремих категорiй громадян встановлюються Конституцiєю та законами України.
На працiвникiв апарату об'єднань громадян поширюється законодавство про працю, соцiальне забезпечення i соцiальне страхування.
 prev Стаття 6. Принципи створення та діяльності об'єднань громадян
 next Стаття 8. Держава та об'єднання громадян