За підтримки Фонду прав людини Міністерства закордонних справ Сполученого Королівства та порталу UaPravo.com - Бесплатные Юридические Консультации
  Социальный проект - бесплатные юридические консультации. Мы подскажем вам в юридических вопросах и поможем составить исковое заявление
ГоловнаПошукДопомогаМетодики   Навчальний практикум   Путівник   Документи   Судова практика
 
Надішліть ваші зауваження чи побажанняБібліотека   Словник   Ресурси інтернет
  Нормативний акт України  
Закон України Про органи і служби у справах неповнолітніх та спеціальні установи для неповнолітніх
Стаття 9. Центри медико-соціальної реабілітації неповнолітніх
:: Нормативний акт України
Бібліографічний описЗмістПовний текстЗв'язок по розділам знань

Стаття 9. Центри медико-соціальної реабілітації неповнолітніх

Центри медико-соцiальної реабiлiтацiї неповнолiтнiх створюються в державнiй системi охорони здоров'я за визначенням Державного комiтету України у справах сiм'ї та молодi i Мiнiстерства охорони здоров'я України для неповнолiтнiх, якi вживають алкоголь, наркотики, а також для неповнолiтнiх, якi за станом здоров'я не можуть бути направленi до шкiл соцiальної реабiлiтацiї та професiйних училищ соцiальної реабiлiтацiї. (частина 1 статтi 9 у редакцiї Закону N 864-XIV вiд 08.07.99 р.)
Основним завданням центрiв медико-соцiальної реабiлiтацiї є створення умов i забезпечення лiкування неповнолiтнiх вiд алкоголiзму, наркоманiї, токсикоманiї та їх психосоцiальна реабiлiтацiя i корекцiя.
До центрiв медико-соцiальної реабiлiтацiї направляються неповнолiтнi вiком вiд 11 рокiв на пiдставi висновку медико-експертної комiсiї.
Неповнолiтнi перебувають у центрах медико-соцiальної реабiлiтацiї протягом термiну, необхiдного для лiкування, але не бiльше двох рокiв.
Питання про перебування неповнолiтнього у центрi медико-соцiальної реабiлiтацiї розглядається керiвництвом центру на пiдставi прохання, поданого батьками (усиновителями) чи опiкунами (пiклувальниками) за згодою неповнолiтнього.
Центри медико-соцiальної реабiлiтацiї неповнолiтнiх мають права юридичної особи, власний бланк, печатку iз зображенням Державного герба України та своїм найменуванням.
Положення про центри медико-соцiальної реабiлiтацiї неповнолiтнiх затверджується Кабiнетом Мiнiстрiв України.
 prev Стаття 8. Загальноосвітні школи та професійні училища соціальної реабілітації
 next Стаття 10. Виховно-трудові колонії Державного департаменту України з питань виконання покарань (назва статті 10 із змінами, внесеними згідно із Законом N 312-XIV від 11.12.98 р.)