За підтримки Фонду прав людини Міністерства закордонних справ Сполученого Королівства та порталу UaPravo.com - Бесплатные Юридические Консультации
  Социальный проект - бесплатные юридические консультации. Мы подскажем вам в юридических вопросах и поможем составить исковое заявление
ГоловнаПошукДопомогаМетодики   Навчальний практикум   Путівник   Документи   Судова практика
 
Надішліть ваші зауваження чи побажанняБібліотека   Словник   Ресурси інтернет
  Нормативний акт України  
Закон України Про попереднє ув'язнення
Стаття 1. Попереднє ув'язнення
:: Нормативний акт України
Бібліографічний описЗмістПовний текстЗв'язок по розділам знань

Стаття 1. Попереднє ув'язнення

Попереднє ув'язнення вiдповiдно до кримiнально-процесуального законодавства України є запобiжним заходом щодо обвинуваченого, пiдсудного, пiдозрюваного у вчиненнi злочину, за який може бути призначено покарання у виглядi позбавлення волi, та засудженого, вирок щодо якого не набрав законної сили.
Порядок попереднього ув'язнення визначається цим Законом, Кримiнально-процесуальним i Виправно-трудовим кодексами України та iншими актами законодавства.
Тримання осiб, взятих пiд варту, вiдповiдно до завдань кримiнального судочинства здiйснюється на принципах неухильного додержання Конституцiї України, вимог Загальної декларацiї прав людини, iнших мiжнародних правових норм i стандартiв поводження з ув'язненими i не може поєднуватися з навмисними дiями, що завдають фiзичних чи моральних страждань або принижують людську гiднiсть.
 next Стаття 2. Мета попереднього ув'язнення