За підтримки Фонду прав людини Міністерства закордонних справ Сполученого Королівства та порталу UaPravo.com - Бесплатные Юридические Консультации
  Социальный проект - бесплатные юридические консультации. Мы подскажем вам в юридических вопросах и поможем составить исковое заявление
ГоловнаПошукДопомогаМетодики   Навчальний практикум   Путівник   Документи   Судова практика
 
Надішліть ваші зауваження чи побажанняБібліотека   Словник   Ресурси інтернет
  Нормативний документ  
Про затвердження положення про порядок контролю за ввезенням на митну територію України окремих видів товарів
04.05.1998. :: Нормативний документ
Бібліографічний описПовний текстЗв'язок з ресурсамиЗв'язок по розділам знань

Про затвердження положення про порядок контролю за ввезенням на митну територію України окремих видів товарів

Про затвердження Положення про порядок контролю за ввезенням на митну територію України окремих видів товарів

Наказ Державної митної служби України від 4 травня 1998 року N 267

Зареєстровано в Міністерстві юстиції України 21 травня 1998 р. за N 339/2779 від 16 червня 1999 року N 368,

Із змінами і доповненнями, внесеними наказами Державної митної служби України від 11 листопада 1998 року N 710,

1.1. Це Положення розроблено відповідно до постанови Кабінету Міністрів України від 23 січня 1997 р. N 52 "Про порядок внесення обов'язкових платежів у разі імпорту окремих видів товарів" у редакції постанов Кабінету Міністрів України від 29 вересня 1997 р. N 1078 "Про внесення зміни до постанови Кабінету Міністрів України від 23 січня 1997 р. N 52" та від 2 квітня 1998 р. N 460 "Про внесення змін до деяких постанов Кабінету Міністрів України", а також відповідно до постанови Кабінету Міністрів України від 2 квітня 1998 р. N 419 "Про заходи щодо посилення контролю за ввезенням в Україну окремих видів товарів, що імпортуються суб'єктами підприємницької діяльності". Положення регламентує порядок ввезення (крім транзиту) і митного оформлення товарів, що входять до Переліку товарів, ввезення яких на митну територію України здійснюється за умови оформлення попередньої вантажної митної декларації на підакцизні товари та внесення митних платежів, затвердженого постановою Кабінету Міністрів України від 23.01.97 N 52 в редакції постанови Кабінету Міністрів України від 29.09.97 N 1078 (далі - окремі підакцизні товари), та окремих видів товарів, перелік яких встановлюється та змінюється Держмитслужбою залежно від виду транспорту, крім залізничного.

1.2. Окремі види товарів, перелік яких встановлюється Держмитслужбою, та зміни до їх переліку затверджуються наказами Держмитслужби.

1.3. Умовою переміщення через митний кордон України окремих підакцизних товарів при їх ввезенні на митну територію України є попередня (акцизна) вантажна митна декларація (далі - АД) на такі товари, оформлена в митниці за місцем державної реєстрації суб'єктів підприємницької діяльності - імпортерів таких товарів зі сплатою під час її оформлення всіх належних платежів (ввізного мита, податку на додану вартість, акцизного та митних зборів).

1.4. Умовою переміщення через митний кордон України окремих видів товарів, перелік яких установлюється та змінюється Держмитслужбою залежно від виду транспорту, крім залізничного, при їх ввезенні на митну територію України є подання попередньої вантажної митної декларації (далі - ПД), оформленої в митниці за місцем державної реєстрації суб'єктів підприємницької діяльності зі сплатою під час її оформлення митних платежів.

У разі ввезення окремих видів товарів, перелік яких встановлюється та змінюється Держмитслужбою, до митниці за місцем державної реєстрації імпортера може бути надана фінансова гарантія у вигляді гарантії незалежного фінансового посередника щодо обов'язкової доставки товарів до митниць призначення в порядку, аналогічному порядку, що встановлений Положенням про надання фінансових гарантій митним органам незалежними фінансовими посередниками щодо обов'язкової доставки товарів до митниць призначення, затвердженим постановою Кабінету Міністрів України від 04.10.96 N 1216.