За підтримки Фонду прав людини Міністерства закордонних справ Сполученого Королівства та порталу UaPravo.com - Бесплатные Юридические Консультации
  Социальный проект - бесплатные юридические консультации. Мы подскажем вам в юридических вопросах и поможем составить исковое заявление
ГоловнаПошукДопомогаМетодики   Навчальний практикум   Путівник   Документи   Судова практика
 
Надішліть ваші зауваження чи побажанняБібліотека   Словник   Ресурси інтернет
  Нормативний акт України  
Закон України Про вибори народних депутатів України
Стаття 32. Форми і засоби передвиборної агітації
:: Нормативний акт України
Бібліографічний описЗмістПовний текстЗв'язок по розділам знань

Стаття 32. Форми і засоби передвиборної агітації

1. Громадяни України, об'єднання громадян, трудовi колективи пiдприємств, установ i органiзацiй, довiренi особи кандидатiв мають право вiльно i всебiчно обговорювати передвиборнi програми кандидатiв у депутати, їх полiтичнi, дiловi i особистi якостi, а також платформи тих партiй та їх виборчих блокiв, якi висунули кандидатiв у депутати, вести агiтацiю за або проти кандидата у депутати на зборах, мiтингах, в бесiдах, у пресi, на радiо i телебаченнi.
2. Кандидати у депутати, їх довiренi особи проводять зустрiчi з виборцями як на зборах, так i в iншiй зручнiй для виборцiв формi. Окружна виборча комiсiя спiльно з державними органами та органами мiсцевого самоврядування, органами об'єднань громадян сприяє проведенню таких зустрiчей - надає примiщення, завчасно сповiщає про час i мiсце зустрiчей та здiйснює iншi необхiднi заходи.
3. Передвиборна агiтацiя може здiйснюватись в будь-яких формах i будь-якими засобами, що не суперечать Конституцiї та законам України.
 prev Стаття 31. Довірені особи кандидата в депутати
 next Стаття 33. Матеріали передвиборної агітації