За підтримки Фонду прав людини Міністерства закордонних справ Сполученого Королівства та порталу UaPravo.com - Бесплатные Юридические Консультации
  Социальный проект - бесплатные юридические консультации. Мы подскажем вам в юридических вопросах и поможем составить исковое заявление
ГоловнаПошукДопомогаМетодики   Навчальний практикум   Путівник   Документи   Судова практика
 
Надішліть ваші зауваження чи побажанняБібліотека   Словник   Ресурси інтернет
  Нормативний акт України  
Закон України Про вибори народних депутатів України
Стаття 34. Використання засобів масової інформації
:: Нормативний акт України
Бібліографічний описЗмістПовний текстЗв'язок по розділам знань

Стаття 34. Використання засобів масової інформації

1. Кандидатам в депутати надається право безплатного користування державними засобами масової iнформацiї шляхом надання їм рiвноцiнного i однакового за обсягом часу мовлення.
Конкретний обсяг i час радiо- i телепередач, визначених для передвиборної агiтацiї, встановлюється окружною виборчою комiсiєю за погодженням з керiвниками вiдповiдних засобiв масової iнформацiї.
2. Кандидати в депутати також мають право на безплатне розмiщення тексту своєї передвиборної програми обсягом не бiльше двох сторiнок машинописного тексту в однаковому полiграфiчному виконаннi в друкованих засобах масової iнформацiї (газетах), засновниками яких є органи державної виконавчої влади, органи мiсцевого та регiонального самоврядування, що розповсюджуються в окрузi, в якому балотується кандидат у депутати, за винятком загальнодержавних.
3. Агiтацiя в недержавних засобах масової iнформацiї обмежується лише розмiром власного виборчого фонду на рiвних умовах оплати для всiх кандидатiв.
 prev Стаття 33. Матеріали передвиборної агітації
 next Стаття 35. Обмеження у проведенні передвиборної агітації