1. Передвиборна агiтацiя фiнансується за рахунок коштiв, одержаних вiд держави, полiтичних партiй, виборчих блокiв, кандидатiв у депутати, пожертвувань фiзичних та юридичних осiб.
2. Окружнi виборчi комiсiї за рахунок коштiв, видiлених на вибори, оплачують встановленi згiдно з цим Законом: час на державному радiо i телебаченнi, друкування передвиборних плакатiв, а також публiкацiю передвиборних програм (платформ) в газетах державних органiв та органiв мiсцевого i регiонального самоврядування.
3. Поряд з державним фiнансуванням передвиборної агiтацiї кандидат у депутати може використовувати кошти власного виборчого фонду.
4. Власний виборчий фонд утворюється за рахунок власних коштiв, коштiв полiтичних партiй, пожертвувань громадян України, юридичних осiб, зареєстрованих в Українi, за винятком пiдприємств з iноземними iнвестицiями. Розмiр власного виборчого фонду кандидата не повинен перевищувати двадцяти неоподатковуваних мiнiмумiв доходiв громадян. (частину 4 статтi 36 змiнено згiдно iз Законом N 334/95-ВР вiд 19.09.95 р.)
5. За письмовою заявою кандидата в депутати Ощадний банк України за мiсцезнаходженням виборчого округу зобов'язаний вiдкрити рахунок з грифом "Виборчий фонд" на iм'я розпорядника фонду.
6. Розпоряднику фонду видається окрема чекова книжка на всю суму виборчого фонду.
7. Контроль за використанням коштiв власного виборчого фонду кандидата в депутати здiйснюється окружною виборчою комiсiєю.
8. Звiти про джерела коштiв власного виборчого фонду та його використання публiкуються в пресi протягом 20 днiв пiсля виборiв.
IX. ГОЛОСУВАННЯ
|