За підтримки Фонду прав людини Міністерства закордонних справ Сполученого Королівства та порталу UaPravo.com - Бесплатные Юридические Консультации
  Социальный проект - бесплатные юридические консультации. Мы подскажем вам в юридических вопросах и поможем составить исковое заявление
ГоловнаПошукДопомогаМетодики   Навчальний практикум   Путівник   Документи   Судова практика
 
Надішліть ваші зауваження чи побажанняБібліотека   Словник   Ресурси інтернет
  Нормативний акт України  
Закон України Про вибори народних депутатів України
Стаття 36. Фінансування передвиборної агітації
:: Нормативний акт України
Бібліографічний описЗмістПовний текстЗв'язок по розділам знань

Стаття 36. Фінансування передвиборної агітації

1. Передвиборна агiтацiя фiнансується за рахунок коштiв, одержаних вiд держави, полiтичних партiй, виборчих блокiв, кандидатiв у депутати, пожертвувань фiзичних та юридичних осiб.
2. Окружнi виборчi комiсiї за рахунок коштiв, видiлених на вибори, оплачують встановленi згiдно з цим Законом: час на державному радiо i телебаченнi, друкування передвиборних плакатiв, а також публiкацiю передвиборних програм (платформ) в газетах державних органiв та органiв мiсцевого i регiонального самоврядування.
3. Поряд з державним фiнансуванням передвиборної агiтацiї кандидат у депутати може використовувати кошти власного виборчого фонду.
4. Власний виборчий фонд утворюється за рахунок власних коштiв, коштiв полiтичних партiй, пожертвувань громадян України, юридичних осiб, зареєстрованих в Українi, за винятком пiдприємств з iноземними iнвестицiями. Розмiр власного виборчого фонду кандидата не повинен перевищувати двадцяти неоподатковуваних мiнiмумiв доходiв громадян. (частину 4 статтi 36 змiнено згiдно iз Законом N 334/95-ВР вiд 19.09.95 р.)
5. За письмовою заявою кандидата в депутати Ощадний банк України за мiсцезнаходженням виборчого округу зобов'язаний вiдкрити рахунок з грифом "Виборчий фонд" на iм'я розпорядника фонду.
6. Розпоряднику фонду видається окрема чекова книжка на всю суму виборчого фонду.
7. Контроль за використанням коштiв власного виборчого фонду кандидата в депутати здiйснюється окружною виборчою комiсiєю.
8. Звiти про джерела коштiв власного виборчого фонду та його використання публiкуються в пресi протягом 20 днiв пiсля виборiв.
IX. ГОЛОСУВАННЯ
 prev Стаття 35. Обмеження у проведенні передвиборної агітації
 next Стаття 37. Час і місце голосування