За підтримки Фонду прав людини Міністерства закордонних справ Сполученого Королівства та порталу UaPravo.com - Бесплатные Юридические Консультации
  Социальный проект - бесплатные юридические консультации. Мы подскажем вам в юридических вопросах и поможем составить исковое заявление
ГоловнаПошукДопомогаМетодики   Навчальний практикум   Путівник   Документи   Судова практика
 
Надішліть ваші зауваження чи побажанняБібліотека   Словник   Ресурси інтернет
  Нормативний акт України  
Закон України Про вибори народних депутатів України
Стаття 46. Повторне голосування
:: Нормативний акт України
Бібліографічний описЗмістПовний текстЗв'язок по розділам знань

Стаття 46. Повторне голосування

1. Якщо по виборчому округу балотувалося бiльше двох кандидатiв у депутати i жодного з них не було обрано, окружна виборча комiсiя приймає рiшення про проведення в окрузi повторного голосування по двох кандидатах у депутати, якi одержали найбiльшу кiлькiсть голосiв виборцiв. Про це рiшення окружна виборча комiсiя повiдомляє Центральну виборчу комiсiю та iнформує виборцiв округу.
У випадку смертi або зняття одним iз кандидатiв своєї кандидатури пiсля прийняття рiшення про повторне голосування, але не пiзнiш як за сiм днiв до дня голосування, окружна виборча комiсiя включає до бюлетеня наступного кандидата, який набрав бiльшу вiдносно решти кандидатiв кiлькiсть голосiв.
У випадку смертi або зняття одним iз кандидатiв своєї кандидатури менш як за сiм днiв до дня голосування у бюлетенi залишається один кандидат.
У випадку вибуття з балотування на повторному голосуваннi обох кандидатiв окружна виборча комiсiя приймає рiшення про визнання повторного голосування таким, що не вiдбулося, i повiдомляє про це Центральну виборчу комiсiю та iнформує виборцiв округу.
Повторне голосування у виборчому окрузi проводиться не пiзнiш як у двотижневий строк пiсля дня виборiв з додержанням вимог цього Закону. (частину 1 статтi 46 змiнено згiдно iз Законом N 316/95-ВР вiд 13.09.95 р.)
2. Встановлення результатiв виборiв при повторному голосуваннi проводиться в порядку, передбаченому статтею 43 цього Закону.
 prev Стаття 45. Тимчасове посвідчення депутата
 next Стаття 47. Визнання виборів недійсними