За підтримки Фонду прав людини Міністерства закордонних справ Сполученого Королівства та порталу UaPravo.com - Бесплатные Юридические Консультации
  Социальный проект - бесплатные юридические консультации. Мы подскажем вам в юридических вопросах и поможем составить исковое заявление
ГоловнаПошукДопомогаМетодики   Навчальний практикум   Путівник   Документи   Судова практика
 
Надішліть ваші зауваження чи побажанняБібліотека   Словник   Ресурси інтернет
  Нормативний акт України  
Закон України Про вибори народних депутатів України
Стаття 48. Повторні вибори
:: Нормативний акт України
Бібліографічний описЗмістПовний текстЗв'язок по розділам знань

Стаття 48. Повторні вибори

1. Повторнi вибори проводяться у виборчих округах у випадках, коли балотувалося не бiльше двох кандидатiв у депутати i жодного з них не було обрано або вибори по виборчому округу були визнанi такими, що не вiдбулися, або недiйсними.
2. Рiшення про проведення повторних виборiв приймає Центральна виборча комiсiя.
3. Повторнi вибори призначаються не пiзнiш як через мiсяць вiд дня загальних виборiв. Голосування проводиться на тих же виборчих дiльницях i за списками виборцiв, складеними для проведення загальних виборiв. Висування i реєстрацiя кандидатiв у депутати та iншi виборчi процедури проводяться в порядку, встановленому цим Законом.
4. Кандидати, якi зняли свою кандидатуру або не одержали необхiдної кiлькостi голосiв i не були обранi на виборах, що вiдбулися i не були визнанi недiйсними, на повторних виборах балотуватися не можуть. На повторних виборах також не можуть балотуватися громадяни, щодо яких вiдповiдно було скасовано рiшення про реєстрацiю їх як кандидатiв, громадяни, внаслiдок дiй яких вибори були визнанi недiйсними, а також громадяни, визнанi судом винними у вчиненнi правопорушень, зазначених в частинi першiй статтi 51 цього Закону, i вирок суду щодо яких набрав законної сили. (статтю 48 доповнено частиною 6 згiдно iз Законом N 129/97-ВР вiд 05.03.97 р.)
6. Повторнi вибори не призначаються за один рiк до наступних чергових загальних виборiв народних депутатiв України. (статтю 48 доповнено частиною 5 згiдно iз Законом N 87/96-ВР вiд 07.03.96 р.)
5. Повторнi вибори в округах, де вони двiчi визнавались такими, що не вiдбулися, не призначаються протягом року з дня останнього голосування.
 prev Стаття 47. Визнання виборів недійсними
 next Стаття 49. Проведення виборів депутатів замість вибулих