За підтримки Фонду прав людини Міністерства закордонних справ Сполученого Королівства та порталу UaPravo.com - Бесплатные Юридические Консультации
  Социальный проект - бесплатные юридические консультации. Мы подскажем вам в юридических вопросах и поможем составить исковое заявление
ГоловнаПошукДопомогаМетодики   Навчальний практикум   Путівник   Документи   Судова практика
 
Надішліть ваші зауваження чи побажанняБібліотека   Словник   Ресурси інтернет
  Нормативний акт України  
Закон України Про вибори Президента України
Стаття 32. Використання державних засобів масової інформації у передвиборній агітації
:: Нормативний акт України
Бібліографічний описЗмістПовний текстЗв'язок по розділам знань

Стаття 32. Використання державних засобів масової інформації у передвиборній агітації

1. Кандидатам у Президенти України надається право безплатного користування державними засобами масової iнформацiї шляхом надання їм рiвноцiнного i однакового за обсягом часу мовлення на загальнодержавному рiвнi i в межах окремого виборчого округу.
Конкретний обсяг i час радiо- i телепередач, визначених для передвиборної агiтацiї кандидатiв у Президенти України, на загальнодержавному рiвнi встановлюється Центральною виборчою комiсiєю, у виборчих округах - окружними виборчими комiсiями за погодженням з керiвниками вiдповiдних засобiв масової iнформацiї.
2. Кандидати в Президенти України мають право на безплатне розмiщення тексту своєї передвиборної програми обсягом не бiльше двох сторiнок машинописного тексту в однаковому полiграфiчному виконаннi в друкованих засобах масової iнформацiї, засновниками яких є органи державної влади.
3. Виборчi комiсiї за рахунок коштiв, видiлених на вибори з Централiзованого фонду по виборах Президента України, а також коштiв, якi надiйшли до їх виборчого фонду, оплачують встановленi згiдно з цим Законом: час на державному радiо i телебаченнi, друкування передвиборних плакатiв та публiкацiю передвиборних програм (платформ) кандидатiв у Президенти України в друкованих засобах масової iнформацiї, засновниками яких є мiсцевi органи державної влади i самоврядування.
4. Кошти на агiтацiю в iнших друкованих засобах масової iнформацiї (газетах) та недержавних засобах масової iнформацiї обмежуються лише розмiром особистого виборчого фонду на рiвних умовах оплати для всiх кандидатiв.
 prev Стаття 31. Проведення передвиборної агітації кандидатами в Президенти України
 next Стаття 33. Особистий виборчий фонд кандидата у Президенти України