За підтримки Фонду прав людини Міністерства закордонних справ Сполученого Королівства та порталу UaPravo.com - Бесплатные Юридические Консультации
  Социальный проект - бесплатные юридические консультации. Мы подскажем вам в юридических вопросах и поможем составить исковое заявление
ГоловнаПошукДопомогаМетодики   Навчальний практикум   Путівник   Документи   Судова практика
 
Надішліть ваші зауваження чи побажанняБібліотека   Словник   Ресурси інтернет
  Нормативний документ  
Основні умови випуску та порядок розміщення облігацій внутрішньої державної позики 1998 року
31.12.1997. :: Нормативний документ
Бібліографічний описПовний текстЗв'язок з ресурсамиЗв'язок по розділам знань

Основні умови випуску та порядок розміщення облігацій внутрішньої державної позики 1998 року

ОСНОВНІ УМОВИ ВИПУСКУ ТА ПОРЯДОК РОЗМІЩЕННЯ ОБЛІГАЦІЙ ВНУТРІШНЬОЇ ДЕРЖАВНОЇ ПОЗИКИ 1998 РОКУ

<І>

Затверджені постановою Кабінету Міністрів України від 31 грудня 1997 р. № 1500 (ОВУ. — 1998. — № 1. — <І>Ст. 13) (Витяг)

3. Державні облігації випускаються у вигляді записів на відповідних електронних рахунках у системі електронного обігу цінних паперів. Кожний такий випуск оформлюється глобальним сертифікатом на відповідний рахунок. Сертифікат зберігається у Національному банку. Державна облігація у вигляді електронного запису вважається придбаною з моменту реєстрації її набувача у порядку, визначеному Національним банком.

4. Державні облігації реалізуються фізичним та юридичним особам на добровільних засадах за ціною, нижчою їх номінальної вартості.

Різниця між ціною придбання та номінальною вартістю державної облігації, що відшкодовується власнику державної облігації під час її погашення, становить доход з державної облігації.

7. Право володіння державними облігаціями у вигляді записів на рахунках у системі електронного обігу цінних паперів засвідчують:

для дилерів – виписки з їх рахунків у Національному банку;

для інших осіб - виписки з їх рахунків у ділера, засвідчені підписом посадової особи та печаткою ділера.