За підтримки Фонду прав людини Міністерства закордонних справ Сполученого Королівства та порталу UaPravo.com - Бесплатные Юридические Консультации
  Социальный проект - бесплатные юридические консультации. Мы подскажем вам в юридических вопросах и поможем составить исковое заявление
ГоловнаПошукДопомогаМетодики   Навчальний практикум   Путівник   Документи   Судова практика
 
Надішліть ваші зауваження чи побажанняБібліотека   Словник   Ресурси інтернет
  Звіти та статистика  
Перша щорічна доповідь Уповноваженого Верховної Ради України з прав людини про стан дотримання та захисту прав і свобод людини в Україні, 2000 рік.
Заключне слово
:: Звіти та статистика
Бібліографічний описЗмістЗв'язок з ресурсами
    Перша щорічна доповідь Уповноваженого Верховної Ради з прав людини "Про стан дотримання та захисту прав і свобод людини в Україні" за період з 14 квітня 1998 р. по 31 грудня 1999 р. знайомить читача з висновками та рекомендаціями щодо дотримання окремих прав , спрямованих на поліпшення в цілому стану забезпечення прав і свобод людини в Україні, які вміщені в кожному параграфі Доповіді. Зроблений Уповноваженим аналіз дає достатні підстави стверджувати, що в Україні попри наявне демократичне законодавство у сфері прав людини в умовах соціально-економічної кризи, падіння загального рівня культури і моралі відсутні ефективні механізми захисту прав людини, що призводить до масових та систематичних порушень прав та свобод людини, а інколи унеможливлює їх реалізацію.Ситуація ускладнюється через бідність, яка також є порушенням прав людини.

Заключне слово

Ви ознайомилися з Першою щорічною доповіддю Уповноваженого Верховної Ради України з прав людини "Про стан дотримання та захисту прав і свобод людини в Україні" за період з 14 квітня 1998 р. по 31 грудня 1999 р., яка підготовлена за наслідками діяльності Уповноваженого.

Висновки та рекомендації щодо дотримання окремих категорій прав, спрямованих на поліпшення в цілому стану забезпечення прав і свобод людини в Україні, вміщено у кожному параграфі Доповіді. У ході роботи над Доповіддю було широко використано дані органів державної влади, Держкомстату України, наукові дослідження, інформацію ЗМІ та громадських організацій.

Зроблений Уповноваженим аналіз дає достатні підстави стверджувати, що в Україні попри наявне демократичне законодавство у сфері прав людини в умовах соціально-економічної кризи, падіння загального рівня культури і моралі відсутні ефективні механізми захисту прав людини, що призводить до масових та систематичних порушень прав та свобод людини, а інколи унеможливлює їх реалізацію. Ситуація ускладнюється через бідність, яка також є порушенням прав людини.

Доповідь має вплинути на настрій суспільства, допомогти зламати мур байдужості і неповаги до прав і гідності людини, закласти певне підґрунтя в формуванні нової правової свідомості в Україні як представників органів державної влади та місцевого самоврядування, так і громадян відповідно до міжнародних стандартів у галузі прав людини.

 prev 8. Захист прав громадян, які постраждали внаслідок чорнобильської катастрофи