За підтримки Фонду прав людини Міністерства закордонних справ Сполученого Королівства та порталу UaPravo.com - Бесплатные Юридические Консультации
  Социальный проект - бесплатные юридические консультации. Мы подскажем вам в юридических вопросах и поможем составить исковое заявление
ГоловнаПошукДопомогаМетодики   Навчальний практикум   Путівник   Документи   Судова практика
 
Надішліть ваші зауваження чи побажанняБібліотека   Словник   Ресурси інтернет
  Нормативний документ  
Кодекс про адміністративні правопорушення України
Стаття 2. Законодавство Союзу РСР і Української РСР про адміністративні правопорушення
:: Нормативний документ
Бібліографічний описЗв'язок з ресурсамиЗв'язок по розділам знань

Стаття 2. Законодавство Союзу РСР і Української РСР про адміністративні правопорушення

Законодавство Союзу РСР i Української РСР про адмiнiстративнi правопорушення складається з Основ законодавства Союзу РСР i союзних республiк про адмiнiстративнi правопорушення, якi визначають принципи i встановлюють загальнi положення цього законодавства, i видаваних вiдповiдно до них законодавчих актiв СРСР i постанов Ради Мiнiстрiв СРСР, цього Кодексу та iнших законодавчих актiв Української РСР i постанов Ради Мiнiстрiв Української РСР про адмiнiстративнi правопорушення.
Законодавчi акти Союзу РСР i Української РСР, постанови Ради Мiнiстрiв СРСР i Ради Мiнiстрiв Української РСР про адмiнiстративнi правопорушення до включення їх у встановленому порядку до цього Кодексу застосовуються на територiї Української РСР безпосередньо.
Положення цього Кодексу поширюються i на адмiнiстративнi правопорушення, вiдповiдальнiсть за вчинення яких передбачена законодавством, ще не включеним до Кодексу.
 prev Стаття 1. Завдання законодавства Української РСР про адміністративні правопорушення
 next Стаття 3. Компетенція Союзу РСР у галузі законодавства про адміністративні правопорушення