За підтримки Фонду прав людини Міністерства закордонних справ Сполученого Королівства та порталу UaPravo.com - Бесплатные Юридические Консультации
  Социальный проект - бесплатные юридические консультации. Мы подскажем вам в юридических вопросах и поможем составить исковое заявление
ГоловнаПошукДопомогаМетодики   Навчальний практикум   Путівник   Документи   Судова практика
 
Надішліть ваші зауваження чи побажанняБібліотека   Словник   Ресурси інтернет
  Нормативний документ  
Виправно-трудовий кодекс України
Стаття 26. Переведення засуджених з виховно-трудових колоній у виправно-трудові колонії
:: Нормативний документ
Бібліографічний описЗв'язок з ресурсамиЗв'язок по розділам знань

Стаття 26. Переведення засуджених з виховно-трудових колоній у виправно-трудові колонії

Засудженi, якi досягли вiсiмнадцятирiчного вiку, переводяться з виховно-трудової колонiї для дальшого вiдбування покарання у виправно-трудову колонiю загального або посиленого режиму залежно вiд ступеня суспiльної небезпеки вчиненого злочину, числа судимостей, особи i поведiнки засудженого.
Засудженi жiночої статi, якi досягли вiсiмнадцятирiчного вiку, переводяться з виховно-трудової колонiї загального режиму для дальшого вiдбування покарання у виправно-трудову колонiю загального режиму.
Питання про переведення засудженого, який досяг вiсiмнадцятирiчного вiку, з виховно-трудової колонiї у виправно-трудову колонiю вирiшується судом за поданням начальника виховно-трудової колонiї, погодженим з комiсiєю в справах неповнолiтнiх. ( Стаття 26 iз змiнами, внесеними згiдно з Указами ПВР N 1010-11 вiд 30.09.85, N 4995-11 вiд 01.12.87 )
 prev Стаття 25. Переведення засудженого з виправно-трудової установи в слідчий ізолятор або в тюрму
 next Стаття 27. Залишення у виховно-трудових колоніях засуджених, які досягли вісімнадцятирічного віку