За підтримки Фонду прав людини Міністерства закордонних справ Сполученого Королівства та порталу UaPravo.com - Бесплатные Юридические Консультации
  Социальный проект - бесплатные юридические консультации. Мы подскажем вам в юридических вопросах и поможем составить исковое заявление
ГоловнаПошукДопомогаМетодики   Навчальний практикум   Путівник   Документи   Судова практика
 
Надішліть ваші зауваження чи побажанняБібліотека   Словник   Ресурси інтернет
  Нормативний документ  
Виправно-трудовий кодекс України
Стаття 55. Завдання виховної роботи з особами, позбавленими волі
:: Нормативний документ
Бібліографічний описЗв'язок з ресурсамиЗв'язок по розділам знань

Стаття 55. Завдання виховної роботи з особами, позбавленими волі

З особами, позбавленими волi, проводиться виховна робота, спрямована на виховання їх у дусi чесного ставлення до працi, точного виконання законiв, бережливого ставлення до державної власностi, на пiдвищення свiдомостi i культурного рiвня, на розвиток корисної iнiцiативи засуджених.
Участь засуджених у виховних заходах заохочується i враховується при визначеннi ступеня їх виправлення та перевиховання.
Виховна робота з особами, позбавленими волi, проводиться диференцiйовано, з врахуванням виду виправно-трудової установи, встановленого в нiй режиму i особливостей рiзних категорiй засуджених. ( Стаття 55 iз змiнами, внесеними згiдно iз Законом N 2857-12 вiд 15.12.92 )
 prev Глава 7 Виховна робота з особами, позбавленими волі ( Назва глави 7 із змінами, внесеними згідно із Законом N 2857-12 від 15.12.92 )
 next Стаття 56. Основні форми виховної роботи з особами, позбавленими волі