За підтримки Фонду прав людини Міністерства закордонних справ Сполученого Королівства та порталу UaPravo.com - Бесплатные Юридические Консультации
  Социальный проект - бесплатные юридические консультации. Мы подскажем вам в юридических вопросах и поможем составить исковое заявление
ГоловнаПошукДопомогаМетодики   Навчальний практикум   Путівник   Документи   Судова практика
 
Надішліть ваші зауваження чи побажанняБібліотека   Словник   Ресурси інтернет
  Нормативний документ  
Виправно-трудовий кодекс України
Стаття 98. Виконання вироків до виправних робіт без позбавлення волі
:: Нормативний документ
Бібліографічний описЗв'язок з ресурсамиЗв'язок по розділам знань

Стаття 98. Виконання вироків до виправних робіт без позбавлення волі

Виправлення i перевиховання осiб, якi вiдбувають виправнi роботи без позбавлення волi, здiйснюється на основi їх участi в суспiльно кориснiй працi. Контроль за поведiнкою засуджених i проведення з ними виховної роботи здiйснюють трудовi колективи пiдприємств, установ i органiзацiй за мiсцем вiдбування покарання.
Засудженi до виправних робiт без позбавлення волi зобов'язанi додержувати встановленого цим Кодексом порядку вiдбування покарання, з'являтися за викликом до органiв, якi виконують цей вид покарання. В разi невиконання цiєї вимоги без поважних причин засуджений може бути пiдданий приводу.
Вироки до виправних робiт без позбавлення волi приводяться до виконання не пiзнiше десятиденного строку з дня набрання вироком законної сили або звернення його до виконання. ( Стаття 98 iз змiнами, внесеними згiдно з Указом ПВР N 5082-10 вiд 15.04.83; Законом N 2857-12 вiд 15.12.92 )
 prev Глава 17 Організація виконання покарання у вигляді виправних робіт без позбавлення волі
 next Стаття 99. Обов'язки органів, які відають виконанням виправних робіт без позбавлення волі