За підтримки Фонду прав людини Міністерства закордонних справ Сполученого Королівства та порталу UaPravo.com - Бесплатные Юридические Консультации
  Социальный проект - бесплатные юридические консультации. Мы подскажем вам в юридических вопросах и поможем составить исковое заявление
ГоловнаПошукДопомогаМетодики   Навчальний практикум   Путівник   Документи   Судова практика
 
Надішліть ваші зауваження чи побажанняБібліотека   Словник   Ресурси інтернет
  Нормативний документ  
Митний кодекс
Стаття 35. Звільнення від митного огляду військових транспортних засобів та військової техніки
:: Нормативний документ
Бібліографічний описЗмістЗв'язок з ресурсамиЗв'язок по розділам знань

Стаття 35. Звільнення від митного огляду військових транспортних засобів та військової техніки

Вiйськовi кораблi, судна забезпечення Вiйськово-Морських Сил, укомплектованi повнiстю вiйськовою командою, та бойовi повiтрянi судна, якi проходять через митний кордон України, митному оглядовi не пiдлягають. Судна забезпечення Вiйськово-Морських Сил, укомплектованi змiшаною командою, вiйськово-транспортнi повiтрянi судна та iншi судна, що згiдно iз спецiальною заявою Мiнiстерства оборони України виконують завдання вiйськово-оперативного характеру, i вiйськова технiка, яка рухається своїм ходом, при проходженнi митного кордону України звiльняються вiд огляду, якщо iнше не передбачено законодавчими актами України.
Речi, що належать вiйськовослужбовцям, не звiльняються вiд огляду, якщо iнше не передбачено законодавством України.
Командири (капiтани) зазначених у частинi першiй цiєї статтi кораблiв та суден, а також вiйськових частин, до складу яких входить вiйськова технiка, несуть вiдповiдальнiсть за дотримання положень цього Кодексу та iнших актiв законодавства про митну справу.
Iноземнi вiйськовi кораблi (судна), бойовi та вiйськово-транспортнi повiтрянi судна, а також вiйськова технiка, що прибувають до України чи вибувають за кордон, огляду не пiдлягають.
 prev Стаття 34. Звільнення від митного контролю
 next Стаття 36. Спеціальні митні режими огляду речей