За підтримки Фонду прав людини Міністерства закордонних справ Сполученого Королівства та порталу UaPravo.com - Бесплатные Юридические Консультации
  Социальный проект - бесплатные юридические консультации. Мы подскажем вам в юридических вопросах и поможем составить исковое заявление
ГоловнаПошукДопомогаМетодики   Навчальний практикум   Путівник   Документи   Судова практика
 
Надішліть ваші зауваження чи побажанняБібліотека   Словник   Ресурси інтернет
  Нормативний документ  
Митний кодекс
Стаття 64. Переміщення дипломатичної пошти та консульської валізи іноземних держав через митний кордон України
:: Нормативний документ
Бібліографічний описЗмістЗв'язок з ресурсамиЗв'язок по розділам знань

Стаття 64. Переміщення дипломатичної пошти та консульської валізи іноземних держав через митний кордон України

Дипломатична пошта та консульська валiза iноземних держав, що перемiщуються через митний кордон України, не пiдлягають нi розпечатанню, нi затриманню. За наявностi серйозних пiдстав вважати, що консульська валiза мiстить предмети, не зазначенi в частинi третiй цiєї статтi, митниця може зажадати розпечатання валiзи уповноваженими особами репрезентованої держави у присутностi службових осiб митницi. У разi вiдмови вiд розпечатання така валiза повертається до мiсця вiдправлення.
Всi мiсця, що складають дипломатичну пошту та консульську валiзу, повиннi мати видимi зовнiшнi ознаки, що вказують на їх характер.
Дипломатична пошта може мiстити виключно дипломатичнi документи та предмети, призначенi для офiцiйного користування, а консульська валiза - тiльки офiцiйну кореспонденцiю та документи або предмети, призначенi виключно для офiцiйного користування.
 prev Стаття 63. Надання митних пільг консульським представництвам іноземних держав та членам їх персоналу
 next Стаття 65. Митні пільги для іноземних дипломатичних і консульських кур'єрів