За підтримки Фонду прав людини Міністерства закордонних справ Сполученого Королівства та порталу UaPravo.com - Бесплатные Юридические Консультации
  Социальный проект - бесплатные юридические консультации. Мы подскажем вам в юридических вопросах и поможем составить исковое заявление
ГоловнаПошукДопомогаМетодики   Навчальний практикум   Путівник   Документи   Судова практика
 
Надішліть ваші зауваження чи побажанняБібліотека   Словник   Ресурси інтернет
  Нормативний документ  
Митний кодекс
Стаття 87. Склади митниць
:: Нормативний документ
Бібліографічний описЗмістЗв'язок з ресурсамиЗв'язок по розділам знань

Стаття 87. Склади митниць

Пiд "складом митницi" розумiється спецiально обладнане примiщення для зберiгання товарiв та iнших предметiв, що є власнiстю митницi України або використовується нею.
У разi, якщо на складi митницi буде недостатньо наявної площi чи обладнаних примiщень, начальник митницi за погодженням з Державною митною службою України може купувати або брати в оренду примiщення пiд склад митницi.
На складах митниць можуть зберiгатися товари та iншi предмети, зазначенi в статтi 86 цього Кодексу.
Товари та iншi предмети, що не пiдлягають обов'язковiй передачi митницi для зберiгання, можуть зберiгатися на пiдставi договору пiдприємств або громадян та митницi. За таке зберiгання береться плата, як за надання послуг.
На складi митницi не можуть зберiгатися товари та iншi предмети, зберiгання яких потребує наявностi у примiщеннi спецiального обладнання, якого немає на цьому складi. Такi товари та предмети, як i габаритнi вантажi можуть за рiшенням начальника митницi зберiгатися на складах пiдприємств пiд митним забезпеченням.
 prev Стаття 86. Товари та інші предмети, що зберігаються виключно митницею
 next Стаття 88. Митні ліцензійні склади