За підтримки Фонду прав людини Міністерства закордонних справ Сполученого Королівства та порталу UaPravo.com - Бесплатные Юридические Консультации
  Социальный проект - бесплатные юридические консультации. Мы подскажем вам в юридических вопросах и поможем составить исковое заявление
ГоловнаПошукДопомогаМетодики   Навчальний практикум   Путівник   Документи   Судова практика
 
Надішліть ваші зауваження чи побажанняБібліотека   Словник   Ресурси інтернет
  Нормативний документ  
Митний кодекс
Стаття 88. Митні ліцензійні склади
:: Нормативний документ
Бібліографічний описЗмістЗв'язок з ресурсамиЗв'язок по розділам знань

Стаття 88. Митні ліцензійні склади

Власником митного лiцензiйного складу може бути будь-яка юридична чи фiзична особа, що є учасником зовнiшньоекономiчної дiяльностi, а також будь-який iноземний суб'єкт господарської дiяльностi за умови дотримання ними вимог законодавства України i положення про порядок вiдкриття та дiяльностi митних лiцензiйних складiв.
Положення про порядок вiдкриття та дiяльностi митних лiцензiйних складiв затверджується Державною митною службою України.
Лiцензiя на право експлуатацiї митного лiцензiйного складу видається Державною митною службою України за поданням юридичної чи фiзичної особи та погодженням з вiдповiдною митницею.
Ввезення товарiв та iнших предметiв на митний лiцензiйний склад i випуск товарiв чи iнших предметiв з митного лiцензiйного складу здiйснюється вiдповiдно до положення, що затверджується Державною митною службою України.
 prev Стаття 87. Склади митниць
 next Стаття 89. Строк зберігання товарів та інших предметів